Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem

Projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem

Projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem to bardzo modne i często wybierane budynki, których nieskomplikowana konstrukcja gwarantuje szybką realizację projektu. Domy te zazwyczaj zbudowane są na rzucie prostokąta bądź kwadratu. W naszej rozbudowanej kolekcji domów parterowych z dwuspadowym dachem, pojawiło się kilka, ciekawych projektów. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą!

Projekt ARP TEBE 3 CE (DOM AP2-57) to niewielki dom parterowy, który pomieści trzy- lub czteroosobową rodzinę. Funkcjonalna bryła budynku i jego nieskomplikowana konstrukcja to niewątpliwie atuty projektu, które wpływają na niskie koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji domu. Wnętrze zostało podzielone na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienna mieści w sobie: przestronny, dobrze doświetlony salon, połączony z otwartą kuchnią, w sąsiedztwie której znajduje się spora kotłownia, do której dostaniemy się z wiatrołapu. Strefa nocna to: trzy ustawne pokoje oraz duża, jasna łazienka, w której przewidziano miejsce na wannę, prysznic oraz pralkę. Dom posiada niewielki stryszek, na który prowadzą składane schody w korytarzu. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane detale, które ocieplają wizerunek projektu i doskonale komponują się z brązową dachówką, którą pokryto dwuspadowy dach. Warto dodać, że projekt posiada wiatę garażową, która przylega do bocznej ściany budynku. Co ciekawe, dom ten jest energooszczędny, bowiem wykorzystuje panele fotowoltaiczne. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu parterowego z dwuspadowym dachem jest projekt PJK Ka73 CE (DOM GW1-80). Wspomniany dwuspadowy dach oraz geometryczna, murowana konstrukcja kwalifikuje ten projekt jako niedrogi w budowie gotowy projekt domu jednorodzinnego. Drewniana okładzina pięknie uzupełnia jasną elewację budynku. Dom ten podzielono na dwie części: dzienną i nocną. W strefie dziennej dom ten wydziela: przestronną kuchnię z dużym oknem, zapewniającym maksymalne wykorzystanie światła dziennego. Ponadto przestronny salon, połączony z jadalnią, pozwala na ergonomiczne wykorzystanie każdego metra domu. Dużą zaletą salonu jest bezpośrednie wyjście na taras, o ażurowym zadaszeniu. Część nocna mieści się po prawej stronie od wejścia. To w niej znajdziemy: sypialnię dla rodziców oraz dwa pokoje dla dzieci lub gości z możliwością przekształcenia jednego z nich na gabinet. Dodatkowo łazienka dla mieszkańców w gotowym projekcie domu parterowego, pozwala na zachowanie prywatności podczas przyjmowania gości. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 3, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów