Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym…

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym…

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym mają grono swoich zwolenników. Charakteryzują się zwartą bryłą budynku i przejrzystym podziałem na poszczególne strefy. Sprawdź naszą ofertę gotowych projektów domów parterowych z poddaszem użytkowym i zainspiruj się!

Projekt DA 203 A1 CE (DOM DS5-81) to zamknięta bryła, o regularnym kształcie, która została stworzona z myślą o cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Strefa dzienna składa się z przestronnego salonu z jadalnią oraz kuchnią i funkcjonalną spiżarnią. Z holu możemy przejść do łazienki oraz dodatkowego pokoju, który może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni dla gości. Część techniczna mieści w sobie jednostanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze z wyjściem do ogrodu. Na poddaszu z kolei zaprojektowano strefę prywatną, w skład której wchodzą: cztery sypialnie, łazienka, garderoba oraz pralnia. Jasna elewacja budynku uzupełniona została o kamienne detale oraz drewnianą stolarkę okienno-drzwiową. 

Kolejnym, wyjątkowym projektem domu parterowego z poddaszem użytkowym jest projekt AC Astrid II G2 CE (DOM AF8-39). Dom ten posiada dwustanowiskowy garaż. Projekt podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, znajdującej się na parterze, ulokowano: kuchnię ze spiżarnią, salon z jadalnią oraz przytulnym kominkiem i wyjściem na taras, a także niewielką łazienkę dedykowaną gościom. Parter uzupełniają dwa dodatkowe pokoje oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze z kolei mieści się strefa prywatna. Tutaj znajdziemy: dwie sypialnie, przestronną łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz strych. Czterospadowy dach pokryty ciemną dachówką, pięknie komponuje się z jasną elewacją, którą ozdabiają betonowe i drewniane detale. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 4, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów