Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym to jedne z najczęściej wybieranych projektów wśród naszych Klientów. Nasza kolekcja gotowych domów parterowych z poddaszem użytkowym jest różnorodna, zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Dzięki temu każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie! Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt AC Malkolm G2 CE (DOM AF10-41). Dom ten posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż, którego bryła jest wysunięta nieco do przodu. Charakterystyczne belkowanie, okalające dom oraz ciemna okładzina z drewna na elewacji podkreślają innowacyjną stylistykę projektu. Budynek wykorzystuje panele fotowoltaiczne, co sprawia, że jest energooszczędny. Wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Na parterze mieści się: otwarta kuchnia ze spiżarnią, jadalnia i salon z kominkiem oraz bezpośrednim wyjściem na zadaszony taras, a także niewielka toaleta, dedykowana gościom. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano także dodatkowy pokój, który może być idealnym miejscem do pracy bądź pokojem sypialnianym dla gości. Całość parteru uzupełnia strefa gospodarcza, która składa się z: garażu i pomieszczenia technicznego. Na poddaszu zaś ulokowano strefę nocną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, dwie łazienki, pralnię oraz dwie garderoby. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem domu parterowego z poddaszem użytkowym jest projekt AC Daga II CE (DOM AF10-12). Prosta bryła budynku w kształcie kwadratu, pokryta dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Dom ten spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny. Na parterze mieści się strefa dzienna, która składa się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z kominkiem. Niewielka łazienka z prysznicem została ulokowana naprzeciwko kuchni. Po prawej stronie od wejścia zaś zaprojektowano gabinet. Dom ten nie posiada garażu. Na poddaszu natomiast mieści się wygodna strefa nocna. W jej skład wchodzą: trzy, duże sypialnie oraz przestronna łazienka z narożną wanną i z prysznicem. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 30, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów