Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych to budynki mieszkalne, charakteryzujące się co najmniej dwoma pełnymi kondygnacjami naziemnymi, tj. parterem z poddaszem bez skosów. Domy te są bardzo funkcjonalne. Wydzielają bowiem dwie strefy: dzienną i nocną. Zapewniają komfort i wygodę ich użytkownikom. Jeśli więc szukasz idealnego projektu domu piętrowego dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sprawdź i zainspiruj się!

Projekt CPT HomeKONCEPT-64 CE (DOM CP1-80) to bardzo elegancka i nowoczesna willa, która spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny. Dom ten został zaprojektowany na planie kwadratu i przykryty wielospadowym dachem. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Jasna elewacja pięknie komponuje się z drewnianą stolarką okienno-drzwiową. Projekt został wyposażony w wygodny, dwustanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest kotłownia. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z otwartej przestrzeni, łączącej: kuchnię z wyspą i spiżarnią, jadalnię i salon z kominkiem i wyjściem na taras. Naprzeciwko wejścia ulokowano toaletę, a obok niej garderobę. Na piętrze zaś mieści się część nocna, która złożona jest z: trzech sypialni i dużej łazienki z wolnostojącą wanną. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę. Przestrzeń piętra uzupełnia strych, który można zaadaptować na dodatkowe pokoje. 

Z kolei projekt CPT HomeKONCEPT-New House 727 CE (DOM CP5-22) to ekskluzywna willa, przykryta płaskim dachem. Oryginalna bryła budynku z charakterystycznym, białym belkowaniem prezentuje się niezwykle efektownie. Biały tynk w połączeniu z naturalnymi materiałami, takimi jak: drewno czy beton odpowiadają współczesnym trendom architektonicznym. Dom ten został wyposażony w dwustanowiskowy garaż oraz kotłownię. Wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Na parterze, po lewej stronie od wejścia, mieści się część dzienna, złożona z: kuchni z wyspą i ze spiżarnią, jadalni i salonu z kominkiem i wyjściem na taras. Przy wejściu mieści się: garderoba i kotłownia. Kondygnację parteru uzupełniają: łazienka oraz gabinet. Na piętrze z kolei ulokowano część nocną. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie, łazienkę oraz pralnię. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 25, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów