Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych to wyjątkowe budynki mieszkalne, które zapewniają komfort i wygodę ich użytkownikom. Domy te są bardzo przestronne i funkcjonalne. Jeśli więc poszukujesz komfortowego domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt ARN Fresco 3 CE (DOM RS2-63) to bardzo atrakcyjny dom piętrowy, który wyróżnia się elegancją i nowoczesnością. Ciekawa forma budynku i wyszukane materiały wykończeniowe sprawiają, że dom prezentuje się bardzo efektownie. Projekt został wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Część dzienną tworzy okazała przestrzeń, na którą składają się: salon z wyeksponowaną w wykuszu jadalnią oraz duża kuchnia. W centrum domowego ogniska umieszczono kominek, który stanowi niezwykle wyjątkowy element wnętrza, a jednocześnie oddziela hol od strefy wypoczynku. Nie zapomniano również o spiżarni i miejscu na szafę w zabudowie. Dodatkowo na tej samej kondygnacji przewidziano: pokój gościnny oraz łazienkę, dzięki czemu piętro pozostanie strefą wyłącznie dla domowników. Na szczególną uwagę zasługuje również duży, zadaszony taras oraz ganek. Dom posiada sporą kotłownię, oddzieloną od części dziennej garażem. Na poddaszu zaś znajdują się: trzy, komfortowe pokoje oraz sypialnia z garderobą i własną łazienką. 

Z kolei projekt PPE Gustowny D39 wariant III CE (DOM EG2-04) to propozycja nowoczesnego domu piętrowego z płaskim dachem i obszernym garażem dwustanowiskowym oraz licznymi przeszkleniami i dużym tarasem. Prosta bryła budynku prezentuje się bardzo minimalistycznie. Drewniana okładzina w połączeniu z klinkierową elewacją podkreślają innowacyjny charakter projektu. Na parterze ulokowano część dzienną, która składa się z otwartej przestrzeni, łączącej: kuchnię, jadalnię i salon. Na tej samej kondygnacji mieszczą się także: niewielka łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze zaś zaprojektowano część nocną. To w niej znajdziemy: cztery, wygodne sypialnie, ogólnodostępną garderobę, pomieszczenie gospodarcze i łazienkę z wanną. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 5, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty