Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych charakteryzują się dwoma (lub ewentualnie więcej) pełnymi kondygnacjami. Najczęściej są to domy z dwoma kondygnacjami naziemnymi: tj z parterem i z poddaszem bez skosów. W naszej ofercie znajdą Państwo projekty domów piętrowych o różnych powierzchniach, projekty domów piętrowych z płaskim dachem, z dachem kopertowym, a także projekty domów piętrowych bez garażu lub z garażem na jedno, dwa lub nawet trzy stanowiska. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu domu piętrowego dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt PPE WYSZUKANY D64 WARIANT II CE (DOM EG1-91) to piętrowy dom z płaskim dachem o wyjątkowej, ponadczasowej stylistyce i wysokich walorach funkcjonalnych. Do wnętrza domu prowadzi wygodny wiatrołap z miejscem na pufę i wydzieloną garderobą. Z wiatrołapu można przedostać się przez spiżarnię do kuchni oraz do dwustanowiskowego garażu i pomieszczenia technicznego, co bardzo ułatwia komunikację w tej strefie. Tuż za drzwiami wiatrołapu zaprojektowano schody oddzielone od salonu ścianą telewizyjną. Obszerny salon, dzięki dużym przeszkleniom jest dobrze doświetlony i harmonizuje się z ogrodem. W tej części domu zaprojektowano również jadalnię z dużym stołem oraz wyjściem na taras, która sąsiaduje z wygodną kuchnią, wyposażoną w dużą wyspę i miejsca siedzące. Od strony ogrodu zaprojektowano pokój, mogący pełnić funkcję gabinetu lub pokoju dla seniora. Na piętrze zaprojektowano część nocną w postaci czterech wygodnych sypialni i ogólnodostępnej łazienki. Sypialnia gospodarzy wyposażona została w osobną łazienkę, garderobę oraz zadaszony taras. Na piętrze znalazło się również miejsce na wygodną pralnię. Elewacja budynku łączy w sobie: świeżość bieli, tynk imitujący beton oraz deski w „ciepłym kolorze”. Całość prezentuje się niezwykle efektownie. 

Z kolei projekt CPT HomeKONCEPT-64 CE (DOM CP1-80) to wyjątkowo elegancka i bardzo komfortowa willa zaprojektowana w stylu nowoczesnym. Dom ten spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny. Prosta bryła budynku została przykryta wielospadowym dachem. Biała elewacja pięknie współgra z dużymi przeszkleniami, które idealnie doświetlają wnętrze. Projekt został wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Na parterze ulokowano część dzienną, składającą się z otwartej przestrzeni, łączącej: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię i salon z wyjściem na taras. Naprzeciwko wejścia ulokowano toaletę. Kondygnację tę uzupełniają: garderoba i kotłownia, pełniąca funkcję pralni. Na piętrze zaś mieści się część nocna, która przewiduje: trzy sypialnie, łazienkę i duży taras. Jedna z sypialni i posiada własną łazienkę i garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 19, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów