Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych to bardzo popularna kategoria budynków mieszkalnych. Domy te są najczęściej wybierane wśród naszych klientów. Niezwykle funkcjonalne i oryginalne pod względem wizualnym, cieszą się uznaniem wśród inwestorów. Zazwyczaj charakteryzują się dwoma lub więcej pełnymi kondygnacjami. Sprawdź nasze propozycje projektów domów piętrowych i zainspiruj się!

Naszą pierwszą propozycją projektu domu piętrowego jest projekt CPT HomeKONCEPT-New House 727 CE (DOM CP5-22). To bardzo nowoczesny dom, którego elewacja stanowi połączenie naturalnych materiałów, takich jak: drewno oraz beton oraz białego tynku. Oryginalna bryła budynku z pewnością przykuwa uwagę. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z bardzo przestronnego pokoju dziennego, łączącego: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię i salon. Obok wejścia ulokowano: garderobę, łazienkę oraz kotłownię. Projekt przewiduje wygodny, dwustanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest pomieszczenie gospodarcze. Kondygnację tę uzupełnia gabinet z osobnym wyjściem na taras. Piętro zaś to strefa nocna, dedykowana domownikom. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie, łazienkę i pralnię. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras. Każda sypialnia ma do niego dostęp. 

Kolejnym, bardzo wyjątkowym projektem domu piętrowego jest projekt BK Charyzmatyczny D17 CE (DOM DG1-01). Dom ten łączy w sobie klasyczną elegancję i funkcjonalność. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną, w postaci wysokiego salonu z wyjściem na taras oraz części niższej salonu z kominkiem, jadalni oraz kuchni. Bezpośrednio z wiatrołapu można przejść do garderoby i dalej do pomieszczenia technicznego i dwustanowiskowego garażu. Na parterze zlokalizowano również gabinet, mogący również pełnić funkcję pokoju oraz łazienkę z prysznicem. Na piętrze znajdują się: dwa pokoje przeznaczone dla dzieci i przynależna im łazienka oraz sypialnia gospodarzy również z oddzielną łazienką i garderobą. W projekcie przewidziano również dwa tarasy – jeden z wyjściem z sypialni gospodarzy i drugi – z wyjściem z korytarza i pokoju dziecka. Nie zapomniano również o pralni/suszarni z wejściem od korytarza. 

Z największą na rynku ofertą projektów domów możesz zapoznać się na naszym serwisie.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 1, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów