Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych to bardzo atrakcyjna kategoria budynków mieszkalnych, charakteryzująca się dwoma lub więcej kondygnacjami. Domy te są bardzo funkcjonalne. Ich nowoczesny wygląd z pewnością spodoba się miłośnikom innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. W naszej kolekcji domów piętrowych pojawiło się kilka, ciekawych nowości projektowych. Sprawdź je i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt CPT HomeKONCEPT-83 CE (DOM CP5-25). To projekt bardzo innowacyjnej willi, zbudowanej na planie prostokąta. Liczne przeszklenia, płaski dach oraz nowoczesna elewacja budynku podkreślają nowatorską stylistykę projektu. Budynek spełnia normy energetyczne. Na parterze ulokowano część dzienną, składającą się z jednoprzestrzennego pokoju dziennego, łączącego: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię i salon, z którego można przejść bezpośrednio do ogrodu. Projekt przewiduje wygodny, dwustanowiskowy garaż. Parter uzupełniają: garderoba, łazienka, gabinet, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze natomiast zaprojektowano część nocną, dedykowaną domownikom. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę, pralnię oraz antresolę. Każda z sypialni posiada własną garderobę, a dwie z nich osobne łazienki oraz wyjście na przestronny taras. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu piętrowego jest projekt ARP EMILIAN 2 CE (DOM AP2-64). To duży i luksusowy dom piętrowy. Parter został tak zaprojektowany, aby do środka dostawało się jak najwięcej światła o każdej porze roku. Duży, przestronny salon sąsiaduje z jasną jadalnią, natomiast spora kuchnia, z zaprojektowaną praktyczną wyspą, została zlokalizowana z przodu budynku. Kondygnację tę uzupełnia dodatkowe pomieszczenie, które może być gabinetem lub pokojem gościnnym. Piętro zaś to strefa nocna, w której znajdują się: trzy, duże i ustawne pokoje, łazienka i pralnia. Główna sypialnia posiada własną łazienkę i garderobę, a także wyjście na taras. Atutem projektu jest strych nad garażem. Elewacja budynku jest nowoczesna i odpowiada najnowszym trendom w architekturze. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 27, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty