Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów piętrowych dedykowane są tym, którzy szukają rozległych przestrzeni i komfortowych układów funkcjonalnych. Domy te posiadają kilka kondygnacji. Dzięki temu zapewniają wygodę w komunikacji między domownikami. Nasze projekty utrzymane są zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej stylistyce. Jeśli poszukujesz idealnego projektu domu piętrowego dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której nie brak nowości. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych nowości projektowych pojawił się projekt BK Dynamiczny D22 wariant I CE (DOM DG1-46). Dom ten idealnie wkomponuje się w wąską działkę. Powstał z myślą o cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Oryginalna bryła budynku została przykryta czterospadowym dachem. Innowacyjna elewacja to połączenie: białego tynku, drewna oraz betonu. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Projekt przewiduje wygodny, dwustanowiskowy garaż. Na parterze mieści się przestronna strefa dzienna, która składa się z: otwartej kuchni, salonu i jadalni. Obok wejścia ulokowano łazienkę. Przestrzeń parteru uzupełniają: dodatkowy pokój oraz pomieszczenie techniczne. Na piętrze zaś znajduje się część nocna. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, garderoba, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. Na szczególną uwagę zasługuje duży taras, który jest idealnym miejscem na odpoczynek w ciepłe dni. 

Kolejnym, bardzo ciekawym projektem domu piętrowego jest projekt CPT HomeKONCEPT-New House 744 CE (DOM CP5-50). Dom ten powstał na planie kwadratu i został przykryty płaskim dachem. Duże przeszklenia i innowacyjna elewacja podkreślają nowoczesną stylistykę projektu. Parter to część dzienna, składająca się z: otwartej kuchni z wyspą kuchenną i spiżarnią, jadalni i salonu z wyjściem na taras. Kondygnację tę uzupełniają: toaleta, garderoba i kotłownia. Na piętrze natomiast mieści się część nocna, dedykowana domownikom. Strefa ta przewiduje: trzy sypialnie i przestronną łazienkę z wanną. Jedna z sypialni posiada osobną garderobę, natomiast wszystkie z nich mają wyjście na balkon. Oryginalna bryła budynku przykuwa uwagę i odpowiada współczesnym trendom architektonicznym. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 24, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty