Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów szkieletowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów szkieletowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów szkieletowych to wyjątkowa kategoria budynków, która ma sporo zalet. Przede wszystkim domy budowane w konstrukcji szkieletowej, posiadają dobrą izolację cieplną, a ich czas budowy jest zdecydowanie krótszy (około 3 miesiące). Ponadto domy te można budować zimą, a ich powierzchnia użytkowa jest większa, ze względu na mniejszą szerokość ścian. W naszej kolekcji domów szkieletowych znalazło się kilka, bardzo interesujących nowości projektowych. Sprawdź i zainspiruj się!

Wśród projektów domów szkieletowych znalazł się projekt BD Olga 2 CE (DOM BD1-43). To bardzo wygodny i uroczy dom parterowy, o prostej bryle i lekkiej konstrukcji. Na szczególną uwagę zasługuje duży, zadaszony taras, przylegający do budynku, który będzie idealnym miejscem na relaks po ciężkim dniu, pełnym zmagań. Dobrze przemyślany układ wnętrza, zapewnia komfort domownikom i sprawia, że dom jest niezwykle funkcjonalny. Wyraźny podział na dwie strefy: dzienną i nocną, gwarantuje spokojny sen domownikom, z dala od hałasów. Po lewej stronie od wejścia do domu ulokowano część dzienną, składającą się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z wyjściem na taras. Naprzeciwko wejścia zaprojektowano niewielką toaletę dla gości. Po prawej stronie od wejścia zaś mieści się część nocna. Znajdziemy w niej: trzy, przestronne sypialnie oraz łazienkę z narożną wanną. Popielata elewacja pięknie komponuje się z białą stolarką okienno-drzwiową, a zadaszona strefa wejściowa chroni domowników przed deszczem. Dom ten pomieści czteroosobową rodzinę. 

Kolejnym, bardzo ciekawym projektem domu szkieletowego jest projekt PJK Ka14 SZ CE (DOM GW2-01). To dom jednorodzinny, parterowy, zbudowany na planie prostokąta. Nowoczesna bryła budynku została pokryta czterospadowym dachem. Funkcjonalne wnętrze zapewnia komfort domownikom. Projekt przewiduje jednostanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest pomieszczenie gospodarcze. Po prawej stronie od wejścia mieści się jednoprzestrzenny pokój dzienny, łączący: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię i salon. Na szczególną uwagę zasługuje taras, który jest przedłużeniem pokoju dziennego. W części dziennej ulokowano również niewielką toaletę. Po lewej stronie od wejścia przewidziano część nocną, składającą się z: trzech sypialni oraz przestronnej łazienki. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Elewacja budynku łączy w sobie nowoczesne materiały, takie jak: beton i drewno. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 21, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty