Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów szkieletowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów szkieletowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów budowane technologią szkieletową znane są na świecie od bardzo dawna, a w Polsce metoda ta stosowana jest od wielu lat. To idealna alternatywa dla tradycyjnej metody murowanej. Posiada bowiem wiele zalet. Zapewnia dobrą izolację cieplną domu oraz większą powierzchnię użytkową, ze względu na mniejszą szerokość ścian. Co więcej, domy szkieletowe mają mniejszą wagę, przez co można zastosować tańsze fundamenty. Jeśli poszukujesz ciekawego projektu domu szkieletowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której pojawiło się kilka, interesujących nowości!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt PJK Ka94 Sz CE (DOM GW2-21). To nowoczesny dom parterowy, utrzymany w stylistyce tzw. nowoczesnej stodoły. Prostokątna bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem bez okapów. Projekt został wyposażony w jednostanowiskowy garaż, przykry płaskim dachem. Oryginalna elewacja budynku podkreśla innowacyjny charakter projektu. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Po lewej stronie od wejścia mieści się jednoprzestrzenny pokój dzienny, łączący: kuchnię, jadalnię oraz salon. Na szczególną uwagę zasługuje duży taras, który jest przedłużeniem części dziennej w sezonie letnim. Obok wejścia ulokowano toaletę, dedykowaną gościom. Po prawej stronie od wejścia zaś zaprojektowano część nocną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie i łazienkę z dużą kabiną prysznicową. Przedłużeniem garażu jest kotłownia. 

Kolejnym, bardzo wyjątkowym projektem domu szkieletowego jest projekt ATk TK104 CE  (DOM AK2-06). To przytulny i wygodny dom parterowy, w którym funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli wygodnie mieszkać czteroosobowej rodzinie. Prosta bryła budynku oraz zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i techniczne zapewniają niskie koszty budowy i późniejszej eksploatacji. Znajdziemy tu: trzy, wygodne pokoje, dwie łazienki i wygodną otwartą przestrzeń dzienną z kominkiem w salonie i w jadalni. Wygodna kuchnia, z przestronnym oknem narożnym, nie tylko pomieści wszelkie konieczne sprzęty, ale zapewni także doskonały widok na ogród. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane detale, które ocieplają wizerunek projektu. Dom został przykryty czterospadowym dachem, dzięki czemu prezentuje się niezwykle efektownie. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 21, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów