Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów szkieletowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów szkieletowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów szkieletowych to niezwykłe budynki mieszkalne, które są budowane w nowoczesny sposób, gwarantujący wytrzymałość materiałów oraz konstrukcji budynku. Ich czas budowy jest o wiele krótszy od budowy domu tradycyjnego. Ponadto, domy te wytwarzają specyficzny mikroklimat, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu domu szkieletowego, zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami projektowymi. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt TP Nila 2 drewniana CE (DOM TP2-96). To nowoczesny dom parterowy, który pomieści czteroosobową rodzinę. Dzięki ustawnej i ergonomicznie rozplanowanej przestrzeni, z wyraźnym podziałem na strefy, jest wygodny i funkcjonalny w użytkowaniu. Przestronna część dzienna to proste i klasyczne połączenie: salonu, jadalni i kuchni ze spiżarnią, zaś strefa nocna składa się z: trzech sypialni i łazienki. Największa sypialnia posiada własną garderobę i łazienkę. Co ważne, strefa wejściowa domu posiada praktyczny podcień, który chroni domowników przed deszczem lub śniegiem. Z wiatrołapu można bezpośrednio przejść do kotłowni. Dom ten przewiduje wygodny, dwustanowiskowy garaż. Prosta bryła budynku, przykryta płaskim dachem, została pokryta biało-popielatą elewacją. Drewniana stolarka okienno-drzwiowa ociepla wizerunek projektu. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu szkieletowego jest projekt PJK Ka94 Sz CE (DOM GW2-21). Modna kolorystyka tynku z pewnością wyróżnia ten projekt spośród innych. Prostokątna bryła budynku parterowego została pokryta dwuspadowym dachem bez okapów. Dom ten został utrzymany w stylistyce tzw. nowoczesnej stodoły. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem i podkreślają innowacyjną stylistykę projektu. Wnętrze domu wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna, składająca się z jednoprzestrzennego pokoju, łączącego: kuchnię, jadalnię i salon z wyjściem na taras. Obok wejścia ulokowano niewielką toaletę, dedykowaną gościom. Po prawej stronie od wejścia zaś przewidziano część nocną, składającą się z: trzech sypialni i przestronnej łazienki z kabiną prysznicową.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 19, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów