Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów szkieletowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów szkieletowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów szkieletowych są wyjątkowe, ze względu na specyficzny mikroklimat, jaki panuje w ich wnętrzu. Domy te są szybkie i proste w realizacji. Jeśli więc poszukujesz atrakcyjnego domu szkieletowego dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt TP Elsa drewniana CE (DOM TP2-51) to jednorodzinny dom parterowy, dopasowany do potrzeb trzy-, a nawet czteroosobowej rodziny. To bardzo funkcjonalny dom, wydzielający dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, ulokowanej po prawej stronie od wejścia, mieści się: otwarta kuchnia z jadalnią i salonem oraz bezpośrednim wyjściem na taras. W przedpokoju znalazło się miejsce na pojemne szafy wnękowe na odzież wierzchnią. Po lewej stronie od wejścia zaś zaprojektowano część nocną, w której znajdziemy: dwie sypialnie, łazienkę i kotłownię. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, znajdujący się z tyłu budynku, który jest przedłużeniem pokoju dziennego w okresie letnim. Prosta bryła budynku, w kształcie kwadratu, została pokryta czterospadowym dachem. Jasna elewacja została wzbogacona o drewniane detale oraz klinkierową okładzinę. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu szkieletowego jest projekt PJK Ka131 Sz CE (DOM GW2-58). To niewielki dom parterowy o powierzchni użytkowej, zajmującej zaledwie 52,19 m2. Prostokątną bryłę budynku przykryto dwuspadowym dachem. Jasną elewację zdobią drewniane deski, które dodają uroku projektowi. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Po lewej stronie od wejścia usytuowano część dzienną, czyli przestronny pokój dzienny, łączący: kuchnię, jadalnię i salon. Obok wejścia znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Naprzeciwko wejścia mieści się łazienka. Po prawej stronie od wejścia zaś przewidziano część nocną, która mieści w sobie dwie sypialnie. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 11, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty