Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów tanich w budowie…

Projekty domów tanich w budowie…

Projekty domów tanich w budowie wyróżnia prosta bryła, oparta najczęściej na rzucie prostokąta. Innym charakterystycznym elementem tych projektów jest dwuspadowy dach, który nie wymaga kosztownych obróbek. W naszej kolekcji domów tanich w budowie znalazło się kilka interesujących projektów, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt MT Elka 2 paliwo stałe CE (DOM MS2-56) to niewielki, jednorodzinny dom parterowy, dedykowany trzy- lub czteroosobowej rodzinie. Optymalny układ pomieszczeń wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, znajdującej się po lewej stronie od wejścia, ulokowano: otwartą kuchnię, jadalnię oraz salon z klimatycznym kominkiem. Po prawej stronie od wejścia natomiast mieści się część prywatna, w której znajdą Państwo: dwie sypialnie oraz przestronną łazienkę z wanną. Całość uzupełnia kotłownia na paliwo stałe. Jasna elewacja budynku wzbogacona została o kamienne i drewniane detale. Dom przykryto czterospadowym dachem, który pięknie podkreśla prostą bryłę budynku. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem domu, znajdującym się w kolekcji domów tanich w budowie, jest Dom przy Bukowej 14 CE (DOM EB6-24). To energooszczędny i szybki w budowie dom, wykonany w technologii tradycyjnej i murowanej. Białą elewację budynku podkreślają drewniane detale i dwuspadowy dach, pokryty ciemną dachówką. Układ funkcjonalny wnętrza przewiduje otwartą i słoneczną część dzienną, w skład której wchodzą: salon i kuchnia. Idealnie doświetlona z trzech stron przestrzeń tej strefy posiada przesuwne drzwi tarasowe, prowadzące do pięknego ogrodu. Część prywatna mieści w sobie: trzy sypialnie oraz łazienkę. Projekt uzupełniają: pralnia, połączona z kotłownią, toaleta i strych. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 21, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty