Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów tanich w budowie

Projekty domów tanich w budowie

Projekty domów tanich w budowie są ekonomiczne na każdym etapie budowy i późniejszej eksploatacji. Niedrogie rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe sprzyjają oszczędzaniu. Co ważne, projekty domów tanich w budowie nie oszczędzają na jakości, funkcjonalności oraz wygodzie użytkowania. Jeśli więc szukasz gotowego projektu domu taniego w budowie, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją budynków mieszkalnych, znajdujących się w tej kategorii.

Projekt ARC Dom Dla Ciebie 7 B bez garażu CE (DOM OG3-25) to dom posiadający poddasze użytkowe, przeznaczony dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Klasyczna biel na elewacji została uzupełniona wykładziną klinkierową, która pięknie prezentuje się z drewnianą stolarką okienno-drzwiową. Budynek w kształcie prostokąta został przykryty dwuspadowym dachem. Na parterze zaprojektowano część dzienną, która mieści w sobie: jednoprzestrzenny pokój dzienny, łączący: otwartą kuchnię, jadalnię i salon. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który jest przedłużeniem pokoju dziennego. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano także: niedużą łazienkę z kabiną prysznicową, pralnię oraz dodatkowy pokój, który może być sypialnią dla gości lub wygodnym miejscem do pracy. Na piętrze natomiast mieści się strefa nocna, która przewiduje: trzy sypialnie, dużą łazienkę z narożną wanną i kabiną prysznicową oraz ogólnodostępną garderobę. Warto dodać, że dwie sypialnie mają własne garderoby. 

Z kolei projekt HG-A6 CE (DOM AL1-21) dedykowany jest miłośnikom tradycyjnych rozwiązań architektonicznych. To dom parterowy z poddaszem użytkowym. Program funkcjonalny wnętrza wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. Na parterze zaprojektowano część dzienną, która mieści w sobie: kuchnię, jadalnię i salon. Kondygnację tę uzupełniają: niewielka toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu z kolei mieści się część nocna. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie i wygodną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. Zadaszoną strefę wejściową, dekoruje kolumna wyłożona okładziną kamienną. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 6, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty