Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów tanich w budowie, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów tanich w budowie, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów tanich w budowie to kategoria budynków mieszkalnych, ciesząca się niesłabnącą popularnością. Domy te wykorzystują proste i nieskomplikowane rozwiązania architektoniczne oraz aranżacyjne, dzięki którym możemy zaoszczędzić sporo gotówki. Co więcej, projekty domów tanich w budowie są niezwykle funkcjonalne. Jeśli więc poszukujesz interesującego projektu domu taniego w budowie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której nie brak nowości projektowych!

Nasza pierwsza propozycja to projekt CPT HomeKONCEPT-48 CE (DOM CP1-69). To nowoczesny dom z użytkowym poddaszem, o bardzo eleganckim kształcie. Dom ten posiada liczne przeszklenia na poddaszu, dzięki czemu jest ono doświetlone naturalnym światłem. Z tyłu domu został zaprojektowany przestronny taras, który podzielono na dwie części. Taras większy jest tarasem odsłoniętym. Natomiast taras mniejszy, który jest lekko zadaszony stylowymi belkami, gwarantuje ciszę i spokój. Biały tynk na elewacji został wzbogacony o betonowe oraz kamienne detale. Prostokątna bryła budynku została przykryta czterospadowym dachem. Wnętrze domu zostało podzielone na dwie części: dzienną i nocną. W części dziennej, ulokowanej na parterze, mieści się jednoprzestronny pokój dzienny, łączący: kuchnię z wyspą i ze spiżarnią, jadalnię i salon z przytulnym kominkiem. Na tej samej kondygnacji przewidziano także: łazienkę, garderobę oraz kotłownię. Projekt zapewnia także jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu zaś  znajduje się część nocna, która mieści w sobie: trzy sypialnie, ogólnodostępną garderobę, łazienkę oraz pralnię. Na poddaszu mieści się także część nieużytkowa, którą można zaadaptować na dodatkowe pokoje. 

Kolejnym, wyjątkowym projektem domu taniego w budowie jest projekt CPT HomeKONCEPT-23 CE (DOM CP1-23). To niezwykle funkcjonalny i uroczy dom, o powierzchni 106,7 m2. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi detalami, które ocieplają wizerunek projektu. Prosta bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z kominkiem. Dużym atutem projektu jest zadaszony taras, który jest przedłużeniem części dziennej w sezonie letnim. Kondygnację tę uzupełniają: dodatkowy pokój z wyjściem na taras, toaleta oraz kotłownia. Projekt przewiduje jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu natomiast ulokowano część nocną, która mieści w sobie: trzy, wygodne sypialnie, przestronną łazienkę z narożną wanną oraz duże pomieszczenie gospodarcze. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 27, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty