Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów tanich w budowie, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów tanich w budowie, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów tanich w budowie to domy, które zakładają niskie koszty budowy i późniejszej ich eksploatacji. W naszej kolekcji projektów domów tanich w budowie znalazły się różnorodne budynki mieszkalne, które charakteryzują się funkcjonalnym wnętrzem i oryginalnym designem. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu domu taniego w budowie dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowościami projektowymi. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji znalazł się projekt ARN Bueno 3 CE  (DOM RS2-51). To wyjątkowy i bardzo uroczy projekt niewielkiego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, o funkcjonalnym rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń. Prosta bryła budynku pokryta dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Biała elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianą stolarką okienną. Strefa wejściowa została pokryta drewnem, co ociepla wizerunek projektu. Na parterze zaprojektowano część dzienną, składającą się z otwartej przestrzeni, łączącej: kuchnię, jadalnię oraz salon z klimatycznym kominkiem i z wyjściem na taras. Kondygnacja ta przewiduje także: dodatkowy pokój, łazienkę z kabiną prysznicową oraz kotłownię. Na poddaszu natomiast mieści się część nocna. To w niej znajdziemy: trzy, duże sypialnie i przestronną łazienkę z narożną wanną. 

Kolejnym, wyjątkowym projektem domu taniego w budowie jest projekt ED E-276 CE (DOM ED2-81). To dom z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla rodziny 2+2, z wyraźnym oddzieleniem strefy rodziców od strefy dzieci. Sypialnia główna umieszczona jest na parterze. Posiada dostęp do własnej łazienki i garderoby oraz wyjście na taras. Bliźniacze sypialnie dziecięce usytuowane są na poddaszu, po drugiej stronie domu. Towarzyszą im pomieszczenia: pralni, łazienki i niewielkiej garderoby. Z poddasza można przejść do strychu, który jest zaprojektowany nad powierzchnią jednostanowiskowego garażu. Poziom podłogi strychu został obniżony o dwa stopnie. Pomieszczenie to można także zaadaptować na dodatkowy pokój. Strefa dzienna jest strefą wypoczynku i jadalnią połączoną z otwartą kuchnią. Przy kuchni zaprojektowana została funkcjonalna spiżarnia. Dom przykryto  dwuspadowym dachem. Jasna elewacja budynku, okładzina klinkierowa i drewniane detale oraz francuskie balkony podkreślają nowoczesną stylistykę projektu. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 25, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty