Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów utrzymane w innowacyjnej stylistyce

Projekty domów utrzymane w innowacyjnej stylistyce

Projekty domów utrzymane w innowacyjnej stylistyce to domy o prostej i nieskomplikowanej konstrukcji, które charakteryzuje: prostokątna bryła budynku, dwuspadowy dach oraz liczne przeszklenia. Domy te bardzo często porównywane są do nowoczesnej stodoły, gdyż ich wygląd nawiązuje do tradycyjnej architektury. Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych projektów, utrzymanych w nowoczesnej stylistyce, pojawił się projekt KR STUDIO 71 CE (DOM KR6-71). Dom ten jest bardzo przestronny, a jego zaletą jest niski koszt budowy. Nowoczesne wykończenie elewacji pionowym deskowaniem, połączone z prostym dachem bez okapów i dużymi oknami sprawia, że dom prezentuje się bardzo nowocześnie, a przy tym doskonale wpisuje się w prawie każde otoczenie. Na parterze zaprojektowano jednoprzestrzenną strefę dzienną, dodatkowy pokój i wbudowany garaż jednostanowiskowy z przejściem do pomieszczenia gospodarczego. Na poddaszu natomiast mamy do dyspozycji: trzy sypialnie, garderobę oraz łazienkę z wanną i z prysznicem. 

Kolejnym, ciekawym projektem nowoczesnego domu jest projekt KR JOKER CE (DOM KR6-58). Innowacyjna stylistyka budynku i prosta bryła, przykryta dwuspadowym dachem przykuwają uwagę, wpisując się w aktualne trendy. Dzięki dużym przeszkleniom na parterze, jednoprzestrzenna strefa dzienna doświetlona jest naturalnym światłem. Połączenie salonu i jadalni z kuchnią, sprawia, że strefa dzienna wydaje się przestronniejsza. Na poddaszu natomiast zaprojektowano: trzy, duże sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Warto wspomnieć o dodatkowym pokoju na parterze, który może być idealnym miejscem do pracy bądź sypialnią dla gości. Jasna elewacja budynku pięknie współgra z betonowymi detalami i ciemnoszarą dachówką. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 4, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty