Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły to wyjątkowa kolekcja domów, które swoją formą nawiązują do budownictwa tradycyjnego, a dzięki zastosowanym materiałom wykończeniowym oraz oryginalnym rozwiązaniom przestrzennym, idealnie wpisują się w aktualne trendy. Domy te dedykowane są miłośnikom nowoczesnej architektury. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem projektów, utrzymanych w stylistyce tzw. nowoczesnej stodoły!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt PJK Ka 75 CE (DOM GW2-36). To projekt domu parterowego o powierzchni 215 m2. Dom ten posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż, połączony w pomieszczeniem gospodarczym. Dzięki zastosowaniu ciekawych rozwiązań architektonicznym, projekt jest bardzo funkcjonalny i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Po prawej stronie od wejścia zaprojektowano przestronną strefę dzienną, która mieści: otwartą kuchnię ze spiżarnią i z jadalnią oraz salon, obok którego ulokowano toaletę. W wiatrołapie znalazło się miejsce na pojemną garderobę. Po lewej stronie od wejścia natomiast znajduje się strefa nocna, dedykowana domownikom. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie (jedna z własną garderobą), dwie łazienki oraz saunę. Jasna elewacja budynku oraz innowacyjne materiały wykończeniowe nawiązują do nowoczesnej architektury. Atutem projektu jest zadaszona strefa wejściowa, która ochroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu w stylu tzw. nowoczesnej stodoły jest projekt APP Domidea 5 CE (DOM PO1-93). Dom ten, podobnie jak poprzedni projekt, posiada dwustanowiskowy garaż, który wraz z kotłownią i z pomieszczeniem gospodarczym tworzą strefę techniczną. Strefa dzienna składa się z: wiatrołapu z garderobą, otwartej kuchni ze spiżarnią i z wyspą kuchenną, jadalni i salonu. Dalej znajduje się strefa nocna, która mieści: trzy sypialnie oraz łazienkę z wanną i z prysznicem. Warto dodać, że największa z sypialni posiada własną garderobę i łazienkę. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o wykładzinę klinkierową i drewniane detale, które ocieplają wizerunek projektu.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 20, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty