Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów z czterospadowym dachem

Projekty domów z czterospadowym dachem

Projekty domów z czterospadowym dachem to bardzo stylowe, efektowne i funkcjonalne budynki, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Wnętrza projektów domów z dachem czterospadowym przeznaczone są dla kilkuosobowych rodzin. Czterospadowy dach podkreśla  reprezentatywny styl bryły. W naszej ofercie znalazło się kilka, atrakcyjnych projektów domów z czterospadowym dachem. Zachęcamy więc do zapoznania się z kolekcją!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji domów z czterospadowym dachem pojawił się projekt ED E-238a CE (DOM ED2-67). To nasza absolutna nowość! Dom ten, oparty na rzucie kwadratu, posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż i zadaszony taras. To projekt budynku parterowego, z możliwością adaptacji poddasza na dodatkowe pokoje. Jasna elewacja budynku uzupełniona została wykładziną klinkierową. Wnętrze podzielono na trzy strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W strefie dziennej mieści się: kuchnia, spiżarnia, salon, jadalnia, toaleta i garderoba. Dalej rozciąga się strefa nocna, dedykowana gospodarzom. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i z prysznicem oraz pralnię. Co ciekawe, jedna z sypialni posiada własną garderobę.

Kolejnym, oryginalnym projektem domu z czterospadowym dachem jest projekt APP Domidea 3w4 CE (DOM PO1-94). To dom parterowy, zbudowany na planie prostokąta. Podobnie jak poprzedni projekt, wnętrze budynku zostało podzielone na trzy strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej, ulokowanej po prawej stronie od wejścia, mieści się: otwarta kuchnia ze spiżarnią i z wyspą kuchenną, jadalnia i salon z kominkiem. Naprzeciwko salonu zaprojektowano niewielką toaletę, dedykowaną gościom. Dalej mieści się strefa nocna. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie, łazienkę z wanną i z prysznicem oraz pralnię. Jedna z sypialni posiada własną garderobę i łazienkę z prysznicem. Całość uzupełnia strefa gospodarcza, która składa się z: dwustanowiskowego garażu i kotłowni. Atutem projektu są dwa, przestronne tarasy. Jasna elewacja budynku wzbogacona została o ciemną okładzinę klinkierową, która doskonale współgra z dachówką w tym samym odcieniu. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 24, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty