Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów z czterospadowym dachem…

Projekty domów z czterospadowym dachem…

Projekty domów z czterospadowym dachem to bardzo reprezentacyjne budynki, które cieszą się popularnością wśród klientów. Czterospadowy dach stanowi bowiem ozdobę domu. Wnętrza budynku z czterospadowym dachem dedykowane są dużym rodzinom, które cenią sobie przestrzeń i nowoczesność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych projektów domów z czterospadowym dachem. 

Jako pierwszy na liście naszych propozycji domów z czterospadowym dachem pojawił się projekt ARP TRYTON 5 CE (DOM AP2-56). To dom parterowy, oparty na rzucie kwadratu. Cechuje się dużą funkcjonalnością i przemyślanym rozkładem poszczególnych pomieszczeń. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna. W jej skład wchodzą: otwarta kuchnia ze spiżarnią, salon z jadalnią i z klimatycznym kominkiem oraz niewielka toaleta. Po prawej stronie od wejścia zaś ulokowano część prywatną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i z prysznicem oraz pralnię. Całość uzupełnia kotłownia. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z ciemną stolarką okienno-drzwiową oraz z drewnianymi detalami. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu z czterospadowym dachem jest projekt ARP TRYTON B CE (DOM AP2-11). To projekt nowoczesnego domu, posiadającego strych, który można zaadaptować na dodatkowe pokoje. Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji: duży salon, połączony z otwartą kuchnią, w sąsiedztwie której znalazła się praktyczna spiżarnia. Co ciekawe, w centralnej części domu ulokowano kominek, który ułatwi ogrzewanie budynku w zimie. Projekt uzupełniają: trzy ustawne pokoje, łazienka, pralnia oraz duże pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na zewnątrz. Dom ma prostą bryłę, opartą na kwadracie i nieskomplikowany dach, przez co jest tani w budowie i późniejszej eksploatacji.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 24, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów