Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów z dwuspadowym dachem

Projekty domów z dwuspadowym dachem

Projekty domów z dwuspadowym dachem to jedne z najczęściej wybieranych projektów wśród naszych klientów. Nieskomplikowana konstrukcja dwuspadowego dachu, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu i szybką jego budowę. W naszej bogatej kolekcji domów z dwuspadowym dachem pojawiło się kilka, interesujących projektów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt Dom przy Oliwkowej 2 NH CE (DOM EB5-21). To dom posiadający poddasze użytkowe. Klasyczna bryła budynku sprawia, że dom jest niedrogi w realizacji i w późniejszym użytkowaniu. Wnętrze domu zostało podzielone na dwie, czytelne strefy: dzienną i nocną. Część dzienna, znajdująca się na parterze, mieści w sobie: otwartą kuchnię, jadalnię i salon z klimatycznym kominkiem. Na tej samej kondygnacji ulokowano także dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju sypialnianego dla gości. Atutem projektu jest jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu zaś mieści się strefa nocna, składająca się z: trzech sypialni i dużej łazienki z wygodną wanną. Jasna elewacja budynku, w połączeniu z okładziną klinkierową, położoną w strefie wejściowej, sprawia, że dom ten wpisze się niemal w każde otoczenie.

Kolejnym, bardzo atrakcyjnym projektem domu, pokrytym dwuspadowym dachem, jest projekt Dom przy Alabastrowej 37 CE (DOM EB5-72). To nowoczesny, energooszczędny dom, z użytkowym poddaszem, o zwartej bryle budynku. Szklane, francuskie balkony, stolarka aluminiowa, oryginalne oświetlenie i biała elewacja podkreślają innowacyjny charakter domu. Wygodę i ergonomię użytkowania zapewnia funkcjonalny podział wnętrza, wydzielący strefę dzienną i nocną. Parter mieści w sobie słoneczny salon, z którego przesuwnymi drzwiami można wyjść na, otoczony elegancką pergolą, taras. Strefa dzienna oferuje także dużą kuchnię, otwartą na jadalnię. Uzupełnieniem tej kondygnacji są: łazienka, dodatkowy pokój oraz jednostanowiskowy garaż wraz z kotłownią. Na poddaszu zaprojektowano zaś: trzy, przytulne i jasne sypialnie (jedna z garderobą) oraz drugą łazienkę, z przestrzenią na pralnię i suszarnię. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


luty 3, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty