Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów z dwuspadowym dachem…

Projekty domów z dwuspadowym dachem…

Projekty domów z dwuspadowym dachem to kategoria przygotowana dla osób, które cenią sobie proste rozwiązania architektoniczne i nieskomplikowaną formę budynku. Dach dwuspadowy posiada dwie połacie, przecinające się w kalenicy. Domy z dwuspadowym dachem nie tracą na swojej popularności, a to ze względu na szybką i tanią realizację projektu. Warto dodać, że poddasze dwuspadowego dachu jest bardzo ustawne i funkcjonalne. W naszej kolekcji projektów domów z dachem dwuspadowym pojawiło się kilka, atrakcyjnych nowości. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą!

Projekt AKL DS09 CE (DOM RK1-09) to nasza absolutna nowość! Dom ten posiada zwartą bryłę, w kształcie prostokąta, pokrytą dwuspadowym dachem. Atutem projektu jest, wysunięty nieco do przodu, dwustanowiskowy, wygodny garaż. Projekt posiada poddasze użytkowe. Jasna elewacja budynku, połączona z minimalistyczną szarością prezentuje się niezwykle innowacyjnie. Funkcjonalne wnętrze wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, ulokowanej na parterze, mieści się: otwarta kuchnia, z jadalnią i salonem, wyposażonym w klimatyczny kominek. Obok schodów zaprojektowano niewielką toaletę oraz garderobę. Na tej samej kondygnacji znajduje się również: pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz wcześniej wspomniany dwustanowiskowy garaż. Poddasze to komfortowa strefa nocna, dedykowana gospodarzom. Znajdziemy w niej: cztery sypialnie, łazienkę z wanną i pralnię. Co ciekawe, największa z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę. 

Z kolei projekt ARN Bueno CE (DOM RS2-42) to propozycja przytulnego domu jednorodzinnego, o prostokątnej bryle, pokrytej dwuspadowym dachem. Ten niewielki, ale przytulny domek, posiada poddasze użytkowe. Klasyczna forma budynku w połączeniu z ciekawie zaprojektowanym wejściem, sprawiają, że dom świetnie wpisuje się w każde otoczenie. Naturalne materiały na elewacji, utrzymane w spokojnej kolorystyce, nadają mu ciepłego charakteru. Mimo niewielkich rozmiarów, dom ten jest bardzo wygodny w użytkowaniu i oferuje przestronne wnętrze. Atutem projektu jest duży salon, otwarty na kuchnię. Centralnie umieszczony kominek i wyeksponowane schody, tworzą niezwykle atrakcyjną przestrzeń. Co ważne, na parterze zaprojektowano, również, pokój gościnny, oraz dodatkową łazienkę, dzięki czemu poddasze pozostanie strefą wyłącznie dla domowników. Na poddaszu znajdują się: trzy, komfortowe pokoje sypialniane, garderoba, oraz duża łazienka. Dzięki bardzo prostej formie i konstrukcji dom jest bardzo ekonomiczny, a zastosowane w nim rozwiązania energooszczędne, zapewnią niskie koszty jego eksploatacji. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 17, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów