Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów z ogrzewaniem kominkowym. Sprawdź i zainspiruj się!

Projekty domów z ogrzewaniem kominkowym. Sprawdź i zainspiruj się!

Szukasz idealnego projektu domu z ogrzewaniem kominkowym, w którym poczujesz się komfortowo? Oto kilka projektów, które z pewnością Cię zainspirują.

Projekt DA 121 A CE (DOM DS5-20) to dom dedykowany czteroosobowej rodzinie. Strefa dzienna zawiera przestronny salon z jadalnią dla całej rodziny, a także kuchnię ze spiżarnią. Strefa prywatna z kolei mieści w sobie trzy sypialnie z garderobami oraz gabinet, który może być również pokojem dla gości. Dom ten posiada także dwie łazienki i osobną pralnię, która jest ogromnym udogodnieniem dla gospodarzy. Warto dodać, iż projekt ten zawiera także projekt ogrzewania kominkiem z płaszczem wodnym. Piękny taras to kolejny atut domu, a także idealne miejsce, aby odpocząć po pracy.

Kolejny projekt to DA 122 CE (DOM DS5-21). Stworzony pod wąską działkę, po adaptacji strychu mieści nawet siedmioosobową rodzinę. Strefa dzienna, składająca się z kuchni ze spiżarnią oraz dużej jadalni, zawiera duży salon. Z korytarza użytkownicy mają dostęp do dwóch pokoi, łazienki oraz pralni. Dodatkowa łazienka mieści się w sypialni małżeńskiej, obok której jest również garderoba. Antresola jest dodatkowym elementem wnętrza, który jest niezwykle atrakcyjny. A dodatkowa przestrzeń do aranżacji to duży atut projektu. To właśnie tam może powstać biblioteczka, miejsce relaksu czy siłownia. Wszystko zależy od pomysłu i kreatywności użytkowników. Projekt mieści także strych, który również można zaaranżować na potrzeby mieszkańców. Projekt ogrzewania kominkiem z płaszczem wodnym to kolejne udogodnienie dla gospodarzy.

Następny projekt DA 203B CE (DOM DS5-22) stworzony został z myślą o cztero- bądź pięcioosobowej rodzinie. Strefa dzienna składa się z przestronnego salonu, połączonego bezpośrednio z kuchnią i jadalnią. Osobno wydzielona spiżarnia pomieści artykuły spożywcze. Kolejne pomieszczenia w domu to łazienka i gabinet. Część gospodarcza składa się z dwustanowiskowego garażu i kotłowni z wyjściem na ogród. Możliwość zaaranżowania kominka z płaszczem wodnym to interesujące rozwiązanie dla mieszkańców.

Z kolei projekt DA 104 B-T CE (DOM DS5-19) to klasyczna bryła, mieszcząca nawet 7-osobową rodzinę. Strefa dzienna składa się z przestronnego salonu, połączonego z jadalnią oraz osobną kuchnią i spiżarnią. Warto dodać, iż kuchnię można także w łatwy sposób zaaranżować na aneks połączony z jadalnią. Łazienka, toaleta i cztery dodatkowe pokoje mieszczą się nieco dalej. Jeden z pokoi ma dużą garderobę, gdzie z łatwością będzie można przechować wszystkie rzeczy. Duży strych można zaaranżować na dodatkowe pokoje bądź strefę relaksu. Projekt ogrzewania kominkiem z płaszczem wodnym to dodatkowy element projektu, który z pewnością wpłynie na przyjemny klimat wnętrza.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 8, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty