Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów z płaskim dachem

Projekty domów z płaskim dachem

Projekty domów z płaskim dachem to symbol nowoczesnej architektury. Elementem charakterystycznym domów z płaskim dachem jest prosta, a zarazem minimalistyczna bryła budynku, najczęściej w kształcie prostokąta. W naszej kolekcji domów z płaskim dachem pojawiło się kilka, atrakcyjnych nowości. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt DZW PARTEROWY 1 CE (DOM DW1-62). Budynek wyróżnia zdecydowanie nowoczesna forma oraz czytelny układ wnętrza z podziałem na otwartą część dzienną i nocną. Elewację ogrodową stanowi transparentny pas dużych przeszkleń, otwierających wnętrze na taras i ogród. Współczesność horyzontalnej bryły podkreślają zastosowane materiały i elementy architektoniczne. Dom ten posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż. Po lewej stronie od wejścia mieści się rozbudowana część dzienna, w skład której wchodzą: kuchnia ze spiżarnią, jadalnia oraz salon. Nieopodal wejścia ulokowano niedużą toaletę. Po prawej stronie od wejścia zaś mieści się część nocna, która przewiduje: trzy, duże sypialnie oraz ogólnodostępną garderobę i przestronną łazienkę. Całość uzupełnia część gospodarcza, która mieści w sobie: pralnię oraz kotłownię. 

Z kolei projekt TP Agos 2 CE (DOM TP2-46) to ciekawa propozycja domu skierowana do inwestorów, ceniących sobie wielkomiejski szyk i minimalizm w nowoczesnym wydaniu. Bryłę tego parterowego domu przykryto płaskim dachem, na elewacjach pojawiają się tynk i kamienne płyty, których surowość „ociepla” drewniana szalówka. Zastosowane materiały i podziały elewacji, świetnie ze sobą współgrają, nadając budynkowi elegancki charakter i wielkomiejski klimat nowoczesnych willi. Elementami determinującymi bryłę jest szereg przeszkleń, pojawiających się w każdej strefie domu. Projekt został podzielony na dwie części: dzienną i nocną. W części dziennej mieści się: salon z otwartą jadalnią oraz kuchnia ze spiżarnią. W części nocnej zaś ulokowano: cztery sypialnie i łazienkę. Największa z sypialni posiada własną garderobę i łazienkę. Projekt przewiduje także wygodny, dwustanowiskowy garaż. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 28, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty