Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów z poddaszem, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów z poddaszem, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów z poddaszem to bardzo imponująca kolekcja budynków mieszkalnych, ciesząca się niesłabnącą popularnością. Domy te są bardzo funkcjonalne. Zapewniają dużą powierzchnię, przy stosunkowo niskich kosztach budowy. Projekty domów z poddaszem są najczęściej wybierane wśród naszych Klientów. Jeśli więc poszukujesz ciekawego projektu domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której nie brak nowości projektowych!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt EGK Twórczy D79 CE (DOM EG1-96). To nasza nowość! Dom ten wyróżnia się niebanalną bryłą budynku, przykrytą dwuspadowym dachem. Oryginalne, białe belkowanie przykuwa uwagę, a naturalne materiały wykończeniowe prezentują się niezwykle efektownie. Połączenie drewna, białego tynku i ciemnej okładziny klinkierowej podkreślają nowoczesną stylistykę projektu. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który jest przedłużeniem części dziennej. Projekt wydziela dwie, praktyczne strefy: dzienną i nocną. Część dzienna, ulokowana na parterze, składa się z: kuchni, otwartego pokoju dziennego, połączonego z jadalnią, niewielkiej łazienki z kabiną prysznicową oraz dodatkowego pomieszczenia, które może być idealnym miejscem do pracy lub pokojem gościnnym. Warto dodać, że projekt przewiduje także wygodny, dwustanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest kotłownia. Na poddaszu zaś zaprojektowano część nocną, w której znaleźć można: trzy sypialnie, wygodną łazienkę z wolnostojącą wanną oraz pralnię. Jedna z sypialni posiada własną garderobę i łazienkę. 

Kolejnym, bardzo wyjątkowym projektem domu z poddaszem użytkowym jest projekt CPT HomeKONCEPT-89 CE (DOM CP5-48). To dom, który swą stylistyką nawiązuje do tzw. nowoczesnej stodoły. Prostokątna bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem bez okapów. Betonowo-drewniana elewacja prezentuje się niezwykle innowacyjne. Nietuzinkowa bryła budynku podkreśla modernistyczny design projektu. Na parterze mieści się część dzienna, która składa się z przestronnego pokoju dziennego, łączącego: kuchnię, spiżarnię, jadalnię i salon z kominkiem, a także niewielkiej toalety. Kondygnację tę uzupełniają: dwie sypialnie (jedna z nich posiada własną garderobę i łazienkę). Na poddaszu zaś zaprojektowano część nocną, mieszczącą: dwie sypialnie, łazienkę, pralnię i garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 15, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty