Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów z użytkowym poddaszem…

Projekty domów z użytkowym poddaszem…

Projekty domów z użytkowym poddaszem to jedna z najatrakcyjniejszych kategorii budynków w naszej ofercie. Domy te spełniają normy energetyczne, dzięki czemu ich użytkowanie nie generuje wysokich kosztów eksploatacji budynku. Sprawdź nasze propozycje gotowych projektów domów z użytkowym poddaszem i zainspiruj się!

Projekt AN Pod Lipą murowana-ceramika CE (DOM AO11-55) to dom o powierzchni około 115 m kw, podpiwniczony z dobudowanym, jednostanowiskowym garażem. Projekt ten wyróżnia wyjątkowo energooszczędna bryła. Budynek przykryty został dwuspadowym dachem. Jego nieskomplikowana konstrukcja wpływa na niskie koszty realizacji projektu. Biała elewacja uzupełniona została kamiennymi i drewnianymi elementami. Całość prezentuje się niezwykle spójnie i elegancko. Na parterze mieści się strefa wejściowa z otwartą kuchnią oraz strefa ogrodowa z dwoma pokojami. Na piętrze z kolei ulokowano: trzy, wygodne sypialnię i przestronną łazienkę. 

Kolejnym, równie pięknym projektem domu z użytkowym poddaszem jest projekt KR MELBA CE (DOM KR6-41). Dom ten wyróżnia oryginalna bryła, powstała dzięki wiacie na samochód, która przylega do ściany bocznej. Ażurowa pergola zacienia taras, znajdujący się z tyłu budynku. Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesny sposób. W centralnej części domu znajduje się salon, oddzielony drzwiami przesuwanymi od kuchni. Dodatkowe pomieszczenie, znajdujące się na tej samej kondygnacji, może być idealnym miejscem do pracy lub pokojem dla gości. Na poddaszu natomiast ulokowano: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i z prysznicem oraz garderobę, znajdującą się przy największej sypialni. Na zewnątrz innowacyjny styl budynku podkreślają szklane balustrady bez słupków. Jasną elewację domu dopełniają betonowe i drewniane detale. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 24, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty