Start Arrow Projekty domówArrow Projekty drewnianych domów…

Projekty drewnianych domów…

Projekty drewnianych domów cieszą się dużą popularnością, a to ze względu na panujący od niedawna trend eko. Domy wykonane z drewna posiadają wiele zalet. Należy dodać, że ich estetyka przykuwa uwagę. Drewniane domy są przytulne. Ich aura zaprasza do odpoczynku. W naszej rozbudowanej kolekcji drewnianych domów pojawiło się kilka nowości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt PJK Ka14 SZ CE (DOM GW2-01). To nowoczesny dom, zbudowany na planie prostokąta i pokryty czterospadowym dachem. Dzięki swojej nieskomplikowanej konstrukcji, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Dom ten posiada przestronną część dzienną, składającą się z jednoprzestrzennego pomieszczenia o powierzchni 50 m2, które mieści w sobie: kuchnię, jadalnię oraz salon z wyjściem na zadaszony taras. Z kolei w strefie nocnej znajdują się: trzy sypialnie, garderoba i duża łazienka. Innowacyjna bryła budynku skrywa także w sobie część gospodarczą, składającą się z: pomieszczenia gospodarczego oraz jednostanowiskowego garażu. Każde pomieszczenie, dzięki ergonomicznemu rozplanowaniu, zapewnia dobrze oświetlone oraz przestronne wnętrza. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem drewnianego domu jest projekt BD Olga 2 CE (DOM BD1-43). W porównaniu do poprzedniej propozycji, dom ten utrzymany jest w tradycyjnej stylistyce. To projekt domu parterowego, zbudowanego w technologii drewnianego szkieletu. Rozkład pomieszczeń na jednym poziomie to bardzo komfortowe rozwiązanie, w szczególności dla tych, którzy posiadają małe dzieci bądź opiekują się osobą starszą. Prosta bryła budynku i lekka konstrukcja sprawiają, że dom ten jest szybki i łatwy w budowie. Duży zadaszony taras, przylegający do budynku, będzie doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w słoneczne popołudnia, jak i w czasie deszczu. Główną zaletą projektu OLGA jest dobrze przemyślany układ wnętrz, zwiększający funkcjonalność domu. Wyraźny podział na strefę dzienną oraz nocną umożliwi spokojny sen z dala od hałasów. W części dziennej mieści się: kuchnia ze spiżarnią, która pomieści artykuły spożywcze oraz przetwory domowe, salon z kominkiem, który umili czas mieszkańcom i ogrzeje dom oraz niewielka toaleta, dedykowana gościom. W części nocnej natomiast mieszczą się: trzy sypialnie dla domowników oraz duża łazienka z narożną wanną. Popielata elewacja budynku pięknie współgra z białą stolarką okienno-drzwiową, nadając projektowi sielskiego charakteru. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 27, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów