Start Arrow Projekty domówArrow Projekty małych domów do 120 m2

Projekty małych domów do 120 m2

Projekty małych domów do 120 m2 dedykowane są tym, którzy szukają niewielkiego i taniego w realizacji domu, o metrażu zawartym w przedziale 60-110 m2. Te nieduże obiekty mieszkalne są proste i niedrogie w budowie, co w żaden sposób nie odbija się na ich funkcjonalności. Domy te spełnią oczekiwania czteroosobowej rodziny. Jeśli więc szukasz projektu małego domu do 120 m2, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Projekt ARC Dom Dla Ciebie 6 bez garażu CE (DOM OG2-32) to nowoczesny dom parterowy, z użytkowym poddaszem, który pomieści cztero-, a nawet pięcioosobową rodzinę. Powierzchnia domu wynosi 110 m2. Program użytkowy domu został podzielony na dwie części: dzienną i nocną. Na parterze mieści się część dzienna. To w niej znajdziemy: otwartą kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, salon, łazienkę i dodatkowy pokój. Całość uzupełnia kotłownia, która pełni funkcję pralni. Na poddaszu z kolei mieści się strefa nocna, która przewiduje: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i ogólnodostępną garderobę. Prosta bryła budynku została pokryta dwuspadowym dachem. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi detalami i klinkierową okładziną, którą została pokryta strefa wejściowa. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu o metrażu nieprzekraczającym 120 m2 jest projekt Mój Dom w Dolinie 1 CE (DOM BM9-72). To dom parterowy, przykryty dwuspadowym dachem, z jednostanowiskowym garażem. Jasna elewacja budynku współgra z popielatą stolarką okienno-drzwiową oraz dachówką w tym sam kolorze. Po prawej stronie od wejścia mieści się jednoprzestrzenna strefa dzienna, którą łączy ze sobą: otwartą kuchnię z wyspą oraz salon z klimatycznym, narożnym kominkiem. Co ważne, w wiatrołapie znalazło się miejsce na pojemne szafy na odzież wierzchnią. Naprzeciw wiatrołapu ulokowano łazienkę z wanną. Po lewej stronie od wejścia zaś znajduje się strefa nocna, dedykowana gospodarzom. Przewiduje ona dwie, wygodne sypialnie. Całość projektu uzupełnia kotłownia.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 5, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów