Start Arrow Projekty domówArrow Projekty małych domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty małych domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty małych domów to bardzo atrakcyjna oferta budynków mieszkalnych, o niewielkiej powierzchni. Domy te doskonale wpiszą się w wąskie działki. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu małego domu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której pojawiło się kilka, interesujących nowości projektowych. 

Projekt ARN Lungo 4 mini CE (DOM RS2-66) to prosty w swej konstrukcji dom jednorodzinny, pokryty dwuspadowym dachem. Biała elewacja prezentuje się bardzo przytulnie w połączeniu z drewnianymi detalami oraz okładziną klinkierową. Na parterze po prawej stronie od wejścia ulokowano część dzienną, składającą się z: kuchni, jadalni i salonu z kominkiem i z wyjściem na taras. Po lewej stronie od wejścia zaś mieszczą się: łazienka z kabiną prysznicową, pokój gościnny i kotłownia. Na poddaszu natomiast przewidziano część nocną. To w niej znaleźć można: trzy sypialnie i łazienkę z wanną. 

Z kolei projekt ARN Bueno 3 CE (DOM RS2-51) to mały, ale efektowny dom jednorodzinny, o prostej bryle i funkcjonalnym wnętrzu. Jego powierzchnia zabudowy nie przekracza 70 m2, a mimo tego dom oferuje sporą powierzchnię użytkową, dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań projektowych. Jasny tynk w połączeniu z grafitowym dachem oraz drewnianą okładziną nadają domu atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Na parterze znajduje się otwarta strefa dzienna, złożona z: kuchni, jadalni oraz salonu z kominkiem. Na tej samej kondygnacji przewidziano również miejsce na pokój gościnny oraz łazienkę, dzięki czemu poddasze pozostanie strefą wyłącznie dla domowników. Dużym atutem projektu jest również rozległy taras, dostępny z salonu oraz pokoju, służący za doskonałe miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Dom posiada takżekotłownię. Zabiegowe schody prowadzą na poddasze, gdzie zlokalizowano: trzy, wygodne pokoje oraz łazienkę z wanną narożną. Aby w pełni wykorzystać powierzchnię pod skosami dachu, zaprojektowano wysoką ścianę kolankową. Dzięki bardzo prostej formie i konstrukcji dom jest bardzo ekonomiczny, a zastosowane rozwiązania energooszczędne zapewnią niskie koszty eksploatacji. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 19, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty