Start Arrow Projekty domówArrow Projekty małych domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty małych domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty małych domów to kategoria budynków, która doskonale wpisze się w niewielkie działki. Domy te mimo niewielkiego metrażu, są niezwykle funkcjonalne. Rozwiązania, które proponują architekci w domach o niedużej powierzchni, zapewniają komfort i wygodę. W naszym katalogu małych domów, pojawiło się kilka, bardzo ciekawych nowości projektowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wśród projektów małych domów, dostępnych w naszej ofercie, znalazł się projekt ALX Iskra segment środkowy CE (DOM KH5-18). To dom w zabudowie szeregowej, dedykowany trzy-, a nawet czteroosobowej rodzinie. Jasna elewacja budynku wzbogacona o drewniane detale, liczne przeszklenia oraz drewniana stolarka okienna podkreślają nowoczesną stylistykę projektu. Dom ten podzielony jest na poszczególne strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. Na parterze mieści się część dzienna i gospodarcza. To w niej znajdziemy: otwartą kuchnię z wyspą, salon z wyjściem na taras oraz niewielką toaletę. Kondygnację tę uzupełnia część techniczna, która mieści w sobie: pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownię. Na poddaszu zaś ulokowano część nocną, która składa się z: trzech sypialni, łazienki z wanną i z prysznicem oraz schowka. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem małego domu jest projekt AC Dagna CE (DOM AF10-13). To dom z poddaszem użytkowym, zbudowany na planie prostokąta i przykryty dwuspadowym dachem. Jasna elewacja budynku wraz z okładziną klinkierową prezentują się bardzo przytulnie. Dom ten pomieści trzy-, a nawet pięcioosobową rodzinę, zapewniając jej wygodę i komfort. Na poddaszu znajduje się część dzienna, składająca się z: otwartej kuchni, jadalni i salonu z kominkiem, niedużej łazienki, dodatkowego pokoju oraz pomieszczenia gospodarczego. Na poddaszu natomiast mieści się część nocna, przeznaczona dla domowników. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie oraz przestronną łazienkę z narożną wanną. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. Warto dodać, że dwie sypialnie posiadają wyjście na balkon. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 13, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty