Start Arrow Projekty domówArrow Projekty małych domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty małych domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty małych domów to budynki nieprzekraczające 70 m2. Domy te, mimo niewielkich rozmiarów, są bardzo funkcjonalne. Wykorzystują bowiem praktyczne rozwiązania, które czynią je komfortowymi dla użytkowników. Jeśli więc poszukujesz małego domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt CPT HomeKONCEPT-85 DL CE (DOM CP5-32). To bardzo nowoczesny dom z antresolą, utrzymany w stylistyce tzw. nowoczesnej stodoły. Prostokątna bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem, bez okapów. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Co ważne, z pokoju dziennego można przejść bezpośrednio na drewniany taras. Na antresoli zaś przewidziano dwie sypialnie. Dom ten zachwyca swym innowacyjnym designem. 

Kolejnym, ciekawym projektem małego domu jest projekt ARN Bueno 3 CE  (DOM RS2-51). Mimo że powierzchnia projektu nie przekracza 70 m2, dom ten oferuje sporą przestrzeń użytkową. Biała elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianą stolarką okienno-drzwiową i drewnianymi detalami. Nieskomplikowana bryła budynku w kształcie prostokąta została przykryta dwuspadowym dachem. Na parterze znajduje się otwarta strefa dzienna, złożona z: kuchni, jadalni oraz salonu z kominkiem, zapraszająca domowników do wspólnego spędzania czasu. Na tej samej kondygnacji przewidziano również miejsce na pokój gościnny oraz łazienkę, dzięki czemu poddasze pozostanie strefą wyłącznie dla domowników. Dużym atutem projektu jest rozległy taras, dostępny z salonu oraz pokoju. Kondygnację parteru uzupełnia kotłownia. Dom ten nie posiada garażu. Na poddaszu ulokowano część nocną, składającą się z: trzech sypialni i łazienki z narożną wanną. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 11, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów