Start Arrow Projekty domówArrow Projekty małych i przytulnych domów…

Projekty małych i przytulnych domów…

Coraz więcej osób decyduje się na małe i przytulne domki, które są szybkie i tanie w budowie, a koszty ich późniejszej eksploatacji są niskie. W naszej rozbudowanej kolekcji małych i przytulnych domów, znalazło się kilka nowości projektowych. Sprawdź i zainspiruj się!

Projekt ARN Monte CE (DOM RS2-38)  to uroczy i przytulny, a zarazem prosty i tani w budowie dom, którego sercem jest duży salon z klimatycznym kominkiem, otwarty na kuchnię. Mimo swych niewielkich rozmiarów, dom ten jest wygodny w użytkowaniu. Wyraźny i czytelny podział na dwie strefy: dzienną i nocną ułatwia komunikację między domownikami. Co ważne, na parterze zaprojektowano pokój dla gości oraz dodatkową łazienkę, dzięki czemu całe poddasze dedykowane jest gospodarzom. Dom posiada kotłownię na paliwo stałe, oddzielone od części mieszkalnej wiatrołapem. Na poddaszu mieszczą się: trzy sypialnie, garderoba oraz przestronna łazienka. Prosta forma budynku przekłada się na niskie koszty realizacji projektu oraz późniejszej eksploatacji domu. 

Z kolei projekt SPB ECO 35 CE (DOM SB1-45) to parterowy dom jednorodzinny, z jednostanowiskowym garażem. Dom ten pomieści trzy- lub czteroosobową rodzinę. Ten wyjątkowy projekt łączy ze sobą elementy nowoczesnego stylu z ponadczasową klasą i elegancją. Połączenie innowacyjnego betonu z klasycznym drewnem w pełni podkreśla charakter projektu. W skład strefy dziennej wchodzi jednoprzestrzenne pomieszczenie, łączące: salon z jadalnią, kuchnię i funkcjonalną spiżarnię. Projekt przewiduje trzy sypialnie. Największa z nich ma dostęp do prywatnej łazienki, garderoby oraz wyjście na taras. Oprócz tego domownicy mają do dyspozycji dużą łazienkę, ulokowaną w korytarzu. Obok niej mieści się garderoba. Uzupełnieniem projektu jest jednostanowiskowy garaż, połączony z resztą domu przez pomieszczenie gospodarcze. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 20, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów