Start Arrow Projekty domówArrow Projekty niewielkich domów jednorodzinnych…

Projekty niewielkich domów jednorodzinnych…

Projekty niewielkich domów jednorodzinnych to bogata kolekcja budynków mieszkalnych, przeznaczonych dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Domy te wyróżniają się zróżnicowanym programem funkcjonalnym i użytkowym. Wśród naszych propozycji pojawiły się projekty domów z poddaszem użytkowym i domów parterowych. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt PPE Swobodny D76 CE (DOM EG1-84). To nowoczesny dom parterowy z czterema sypialniami i przestronnym, dwustanowiskowym garażem. Jasna elewacja budynku, udekorowana została drewnianą okładziną. Całość prezentuje się niezwykle spójnie i elegancko. Dom podzielono na trzy strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W strefie dziennej mieści się: kuchnia z wyspą i z praktyczną spiżarnią, salon z kominkiem i wyjściem na zadaszony taras, jadalnia i łazienka. W części nocnej mamy do dyspozycji: cztery sypialnie, dwie garderoby i łazienkę. Co ciekawe, każda z sypialni ma osobne wyjście na taras. W strefie gospodarczej natomiast ulokowano: pomieszczenie technicznej i, wcześniej wspomniany, dwustanowiskowy garaż.

Kolejną naszą propozycją niewielkiego domu jednorodzinnego jest projekt ARN Monte 2 CE (DOM RS2-40). To przytulny i uroczy dom, o niedużych rozmiarach i prostej bryle. Dom ten charakteryzuje się wygodnym i przestronnym wnętrzem. Otwarty na kuchnię salon jest sercem domu. To w nim ulokowano klimatyczny kominek i wyeksponowano schody na piętro. Co ważne, na parterze zaprojektowano również pokój gościnny oraz dodatkową łazienkę, dzięki czemu poddasze pozostanie strefą przeznaczoną wyłącznie dla domowników. Na poddaszu zaprojektowano: trzy sypialnie i dużą łazienkę. Dom ten spełnia normy domu energooszczędnego, a jego prosta konstrukcja gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 23, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów