Start Arrow OgródArrow Projekty Ogrodów – donice w różnych stylach

Projekty Ogrodów – donice w różnych stylach

Wybór donic, z jakim obecnie mamy do czynienia na rynku, jest naprawdę olbrzymi. Możemy wybierać spośród wielu stylów i wielkości, zarówno jeśli chodzi o donice służące do postawienia w ogrodzie, jak i wewnątrz pomieszczenia. Prezentujemy dzisiaj kilka propozycji utrzymanych w różnych stylach i wykonanych z różnych materiałów.

Zobacz także: 

Metalowe donice mają to do siebie, ze możemy wykorzystać je na  wiele sposobów. Są na tyle efektowne, że mogą pełnić nie tylko klasyczną funkcję. Zaskakująco i oryginalnie wyglądają na przykład jako pojemnik na sztućce.

 

(Donice metalowe, fot. Really Linda Barker)

Mogą mieć one klasyczny kształt, lecz możemy też wybrać nieco bardziej oryginalną formę. Spójrzmy na przykład na te oto donice w formie uroczych koszyczków.

 

(Donice metalowe, fot. Really Linda Barker)

Donice z naturalnych materiałów świetnie nadają się w szczególności do stosowania na zewnątrz. Z zielenią naszego ogródka i ścieżkami wysypanymi żwirem idealnie komponują się donice z wikliny.

 

(Donica wiklinowa, fot. House of Bath)

Również całkowicie klasyczne rozwiązania z jasnego drewna mają wielu fanów. Skrzynka na kwiaty utrzymana w takim stylu jest świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o aranżacje ogrodów w klasycznym, nieco rustykalnym stylu.

 

(Drewniana skrzynka na kwiaty, fot. Woolworths)

Donice ceramiczne również  wcale nie muszą być banalne – wystarczy spojrzeć na te przedstawione na poniższym zdjęciu. Wyróżnia je metalowy połysk, który sprawia, że mogą z powodzeniem służyć jako stylowa dekoracja wnętrza.

 

(Donice ceramiczne, fot. Really Linda Barker)

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty