Start Arrow OgródArrow Projekty Ogrodów – niebanalne komplety mebli

Projekty Ogrodów – niebanalne komplety mebli

Aranżacja ogrodu może być nie tylko piękna, ale i zaskakująca. Musi także nam zapewnić dobre warunki do relaksu, tak aby wiosenne dni dawały nam możliwość oderwania się, nawet na chwilę, od codzienności. Oto kilka kompletów mebli, które nie tylko zapewnią nam komfort, ale także zachwycą nietypowym designem.

Zobacz także:

Wiklina jest jednym z najpopularniejszych materiałów, jeśli chodzi o meble do ogrodu. Jako naturalny materiał świetnie się bowiem komponuje z roślinnością. Meble z tego surowca nie muszą być wcale utrzymane w rustykalnym stylu. Możemy wybrać również komplet mebli ogrodowych kolorze czarnym z połyskującym blatem – wygląda niezwykle stylowo.

(Meble ogrodowe, fot. Very.co.uk)

Jeśli chcemy w naszym ogrodzie poczuć się jak nad brzegiem morza, nic prostszego – wystarczy dobrać odpowiedni komplet mebli. Białe, płócienne krzesła i dobrany kolorystycznie parasol z pewnością pomogą nam stworzyć wakacyjny klimat.

(Meble ogrodowe, fot. Woolworths)

Wiadomo, że najprzyjemniejszy jest relaks we dwoje. Te oto ogrodowe krzesła wyglądają na stworzone z myślą o zakochanych parach. Złączone ze sobą, wiklinowe meble sprawią, ze spędzimy na świeżym powietrzu naprawdę miłe chwile!

(Meble ogrodowe, fot. Woolworths)

Czerń i biel to duet, który zazwyczaj pomaga nam tworzyć naprawdę stylowe aranżacje wnętrz. A może by tak przenieść ten styl na zewnątrz? Nasza propozycja to komplet mebli w czerni i bieli, w sam raz na letni wypoczynek.

(Meble ogrodowe, fot. Woolworths)

Warunki pogodowe nie muszą być idealne, żebyśmy mogli cieszyć się relaksem w ogrodzie. Dzięki tej uroczej altance będziemy mogli korzystać spędzić miłe chwile na zewnątrz, nawet gdy słońce przygrzewa bardzo mocno lub kropi wiosenny deszcz.

(Altana, fot. Littlewoods Ireland)

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogród