Start Arrow Projekty domówArrow Projekty parterowych domów jednorodzinnych…

Projekty parterowych domów jednorodzinnych…

Projekty parterowych domów jednorodzinnych stanowią ciekawą kategorię budynków, które cieszą się swoją popularnością. Jednokondygnacyjne domy są bardzo bezpieczne i funkcjonalne. Mimo iż projekty domów parterowych wymagają posiadania większej działki, to domy te zapewniają większą integrację domowników. Sprawdź naszą ofertę parterowych domów jednorodzinnych i zainspiruj się!

Projekt PE Kate I CE (DOM NS1-34) pozwala na wybudowanie parterowego domu jednorodzinnego o średniej wielkości. Dom ten jest bardzo funkcjonalny i ergonomiczny. Posiada dwustanowiskowy garaż. Został podzielony na trzy części: dzienną, nocną i techniczną. W części dziennej mieści się: kuchnia ze spiżarnią, jadalnia oraz salon. Pomieszczenia te są zlokalizowane obok siebie. Z salonu można przejść bezpośrednio na taras. Część nocna natomiast, która stanowi strefę wypoczynku, mieści w sobie: trzy sypialnie i łazienkę. Główna sypialnia ma wydzieloną łazienkę i garderobę. Na szczególną uwagę zasługuje taras od strony ogrodu, który jest przestronny, częściowo zadaszony i wraz ze ścianami domu tworzy przytulne miejsce idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu. 

Kolejnym, ciekawym projektem jednorodzinnego domy parterowego jest projekt DA 129 B CE (DOM DS5-91). Dom ten dedykowany jest cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Po lewej stronie od wejścia mamy rozbudowaną strefę dzienną, w skład której wchodzi: salon, połączony z jadalnią i z kuchnią, obok której mieści się funkcjonalna spiżarnia. Po tej samej stronie mieści się nieduża łazienka z kabiną prysznicową. Po prawej stronie od wejścia ulokowano część nocną/prywatną. Znajdziemy w niej: trzy sypialnie i przestronną łazienkę z narożną wanną i prysznicem. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. Projekt uzupełnia część techniczna, która mieści w sobie kotłownię i dwustanowiskowy garaż. Prostokątna bryła budynku pokryta została czterospadowym dachem. Dom posiada jasną elewacją, która z kamiennymi elementami prezentuje się bardzo efektownie. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 23, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty