Start Arrow Wiadomości Arrow Prostota w służbie funkcjonalności – okap kuchenny KRP marki Ciarko

Prostota w służbie funkcjonalności – okap kuchenny KRP marki Ciarko

Nowy model okapu, oferowany przez polskiego producenta – firmę Ciarko z Sanoka, zachwyca prostotą, minimalistycznym designem i wyjątkowymi parametrami technicznymi. Okap KRP to wysoka wydajność zamknięta w prostokątnej formie, dostępna w trzech wariantach kolorystycznych.

Ponadczasowa klasyka

Model KRP marki Ciarko to nowoczesny okap kominowy o kształcie prostopadłościanu. Dzięki oszczędnej, geometrycznej formie współgra z minimalistycznym stylem wnętrz kuchennych. Urządzenie wykonane zostało z wysokiej jakość stali nierdzewnej i dostępne jest w trzech kolorach wykonania – inox, białym i czarnym. Wyjątkowy design urządzenia podkreśla efektowne oświetlenie LED, natomiast sterowanie odbywa się za pomocą podświetlanych klawiszy typu soft-touch.

Moc technologii

Okap kuchenny marki Ciarko to także wyjątkowe parametry techniczne oraz możliwość podłączenia urządzenia zarówno „od góry”, jak i „od tyłu”. Co więcej urządzenie może pracować jako wyciąg lub pochłaniacz. W pierwszym przypadku powietrze odprowadzane jest przez komin wentylacyjny na zewnątrz budynku, w drugim wymagane jest zainstalowanie specjalnych filtrów oczyszczających. Czterostopniowy zakres prędkości pozwala na dopasowanie pracy silnika do aktualnych warunków panujących w kuchni. Podstawa okapu – 40×40 cm.

Cena:
1 299 zł (inox)
1 449 zł (wersja biała lub czarna)

Źródło:Ciarko Design

Ciarko Design
Wszystkie komunikaty (2408)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 8, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty