Start Arrow Wiadomości Arrow Przegląd najnowszych realizacji Technistone

Przegląd najnowszych realizacji Technistone

Do portfolio Technistone każdego roku dołącza wiele realizacji zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznego. Czeska firma oferująca konglomeraty kwarcytowe postanowiła pochwalić się swoimi najnowszymi osiągnięciami.

Lublin, Wrocław, Warszawa, Praga, Budapeszt, Bukareszt, Piatra Neamt, Mińsk, Bejrut, a nawet Gold Coast. Oto nazwy miast, do których w ostatnim czasie Technistone miał przyjemność dostarczyć swoje konglomeraty kwarcytowe. Materiały zostały wykorzystane do zwieńczenia lokali usługowych, bistra, a nawet kościoła. Pokazuje to, jak wszechstronne zastosowanie ma materiał Technistone.

W pobliżu…

Wśród najnowszych realizacji Technistone w Polsce można wyróżnić projekt nowoczesnego i bardzo prestiżowego kompleksu biurowo-usługowego Office Park w Lublinie. Do wykończenia inwestycji wykorzystano łącznie 3000 m2 materiału Elegance Eco Nev. Użyto go do wyłożenia posadzek, ścian oraz wykonania blatów. Produkt posiada w swoim składzie wysoką zawartość surowców wtórnych – minimum 30%, dzięki czemu stanowi bardzo ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie zarówno dla klientów detalicznych, jak i inwestorów. Materiały Technistone zostały wykorzystane na polskim rynku również w obiektach Cinema City. Znana sieć kin od lat wybiera do wyłożenia posadzek materiały Starlight Black oraz Starlight Ruby. Tym razem produkty Technistone wykorzystano w obiektach Cinema City we Wrocławiu i Warszawie, a także w Pradze, Budapeszcie, Bukareszcie oraz Piatra Neamt.

…i trochę dalej

W ostatnim czasie materiały Technistone znalazły swoje zastosowanie w dwóch obiektach w Mińsku. Konglomeraty kwarcytowe linii Noble: Botticino, Carrara oraz Olympos Mist zostały wykorzystane do wykończenia luksusowego salonu kosmetycznego, natomiast linii Rustic – bistra Lido. Zarówno w pierwszym, jak i drugim obiekcie z materiałów wykonano blaty. Dzięki wysokiej odpornośći na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, zaplamienia, bezproblemową pielęgnację, niepodatność na działane wody oraz wysoki stopień higieniczności, produkty Technistone doskonale spełniają w tego typu obiektach swoje funkcje użytkowe, stanowiąc przy tym ich stylowe zwieńczenie. Na przełomie ostatnich miesięcy, konglomeraty kwarcytowe Technistone zostały wykorzystane też do wyłożenia posadzki w bardzo prestiżowym obiekcie – salonie samochodowym Porsche w Bejrucie. Do tego celu zostało wykorzystanych 550m2 materiału. Płyty Crystal Polar White i Taurus Black docięte do ciekawego formatu świetnie współgrają z wystrojem całego salonu, dodając mu luksusowego wyrazu. Jeden z najnowszych materiałów Technistone – Crystal Calacatta Amnis, został z kolei dostarczony do kościoła Gold Coast w Australii, który obecnie przechodzi gruntowny remont.

fot. Technistone

Źródło:Technistone

Technistone
Wszystkie komunikaty (7100)

Dodane przez: E.C.H.O. COMMUNICATIONS

E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 9, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa JOKER BLACK/GOLD 2xGU10

  • Lampa wisząca Wire Silver 3pł. TK Lighting

  • Lampa wisząca Galaxy 1646

  • Promocja

    Lampa podłogowa Trójnóg Webo Black

  • Kinkiet Diamond Black

  • Lampa Flexi Szara w kropeczki 5pł.

  • Plafon Vaio 5 Gray

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: pozostałe wnętrza