Start Arrow Wiadomości Arrow Przestronna kabina z brodzikiem

Przestronna kabina z brodzikiem

Kabina Lava z przesuwanymi drzwiami i brodzikiem w komplecie to elegancka i zarazem ciekawa propozycja. Idealna dla osób ceniących sobie wygodę w kąpieli.

Kabina Lava firmy Aquaform to prostokątna, duża i bardzo wygodna kabina, która nawet najbardziej wymagającym użytkownikom zagwarantuje przestrzeń i komfort w kąpieli. Ma lekko wypukłą przednią szybę, w której zaprojektowano pojedyncze drzwi przesuwne o szerokości 48 cm. Wymiary kabiny to 120 x 90 cm. Jej wysokość razem z brodzikiem to 210 cm. Głębokość brodzika wynosi 4,5 cm. W rezultacie wymiary te dają sporą przestrzeń w środku, dzięki czemu właściwie każdy może czuć się komfortowo, bez krępowania i ograniczania ruchów podczas kąpieli.

Szkło kabiny jest bezpieczne czyli specjalnie hartowane. Grubość szkła wynosi 6 mm. W drzwiach umieszczona jest listwa magnetyczna, dzięki czemu kabina zachowuje szczelność. Kabina Lava dostępna jest w kolorze chrom. Wypełnienie kabiny szkłem ‘grigio’ daje lekko przydymiony efekt – szkło jest nieco ciemniejsze. Dzięki temu wygląd kabiny oraz całej łazienki nabiera eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Jednocześnie zapewnia też jakże istotne poczucie intymności.

(Koszt całego zestawu - kabina oraz brodzik - to 2705 zł brutto. fot.Aquaform)

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (790)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 12, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty