Start Arrow Warto poznać - prezentacje firmArrowCiekawostkiArrow Przygotuj dom do lata…

Przygotuj dom do lata…

Lato zbliża się wielkimi krokami… Warto więc już teraz zastanowić się nad zabezpieczeniem domu przed gorącem i …uciążliwymi owadami. Podpowiadamy, co zrobić, aby dom był schronieniem przed żarem słońca, bijącym z nieba.

Jak przygotować mieszkanie na przyjście lata? Z pewnością najbardziej efektywnym sposobem będzie zamontowanie nowoczesnych osłon zewnętrznych, tzw. markiz. Oprócz tego możemy również wspomagać się innymi sposobami…

Domowe sposoby walki z upałem

Najprostszym sposobem walki z upałem jest wietrzenie domu późnym wieczorem. To właśnie wtedy temperatura powietrza jest idealna. Warto pamiętać, aby w czasie najwyższych temperatur nie korzystać z urządzeń, które dodatkowo emitują ciepło, np. kuchenki. Aby obniżyć temperaturę w pokoju, warto także zainwestować w wentylator bądź klimatyzator. Pomocnym rozwiązaniem będzie także nawilżacz powietrza, który wytwarza zimną mgiełkę. 

Energooszczędne rozwiązania…

W walce z upałem idealnie sprawdzą się rolety zewnętrzne, bowiem rolety wewnętrzne, wykonane z materiału, nie zapobiegają wzrostowi temperatury w pomieszczeniu. Dodatkowo nagrzewają się i emitują ciepło do wewnątrz. Rolety zewnętrzne natomiast całkowicie blokują napływ ciepła do wewnątrz, powodując dodatkowo zacienienie całego pokoju. 

Uciążliwe owady…

Wszechobecne owady, wpadające do domu, są nie lada wyzwaniem dla gospodarzy. Warto więc zainwestować w moskitiery, które są zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 28, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe produkty, nowe rozwiązania