Start Arrow Projekty domówArrow Przytulne projekty domów z poddaszem użytkowym

Przytulne projekty domów z poddaszem użytkowym

Przytulne projekty domów z poddaszem użytkowym to bardzo atrakcyjna  kategoria budynków, która składa się z komfortowych domów na każdą działkę oraz kieszeń. Domy te dedykowane są tym, którzy cenią sobie wyraźny podział na poszczególne strefy. Wśród bogatej oferty propozycji domów z poddaszem użytkowym znajdują się domy zbudowane w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, z garażem dwustanowiskowym, jednostanowiskowym oraz bez garażu. Jeśli więc poszukujesz przytulnego projektu domu z poddaszem użytkowym dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt DL Jaskółka 2 z garażem CE (DOM RK1-50). To dom dedykowany cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Zwarta bryła budynku, przykryta dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Dom posiada jednostanowiskowy garaż, wbudowany w bryłę budynku. Funkcjonalne wnętrze przewiduje strefę dzienną, z pokojem sypialnianym dla gości na parterze oraz wygodną strefę nocną na poddaszu, przeznaczoną dla domowników. Przestronny, otwierający się na ogród, salon z jadalnią, dopełniono częściowo zadaszonym tarasem, który doskonale sprawdzi się jako miejsce na letnie posiłki. Nad pomieszczeniem garażu znajduje się strych użytkowy, który można zaadaptować na dodatkowy pokój lub pomieszczenie rekreacyjne. Budynek łączy ze sobą tradycyjną formę i współczesną estetykę, która widoczna jest w nowoczesnych materiałach wykończeniowych, takich jak: okładzina klinkierowa, drewno i ceramiczna dachówka. Ponadczasowy wygląd projektu sprawia, że wkomponuje się on niemal w każdy krajobraz. 

Kolejnym, ciekawym, a zarazem przytulnym projektem domu z poddaszem użytkowym jest projekt ARN Pomelo CE  (DOM RS2-34). Nowoczesny wygląd budynku, w połączeniu z naturalnymi materiałami wykończeniowymi sprawiają, że dom prezentuje się niezwykle ciepło i klimatycznie. Na parterze ulokowano strefę dzienną, która mieści w sobie: przestronny salon, funkcjonalną kuchnię ze spiżarnią, pokój gościnny oraz łazienkę. Na poddaszu zaś ulokowano strefę nocną, w której znaleźć można: trzy, komfortowe pokoje sypialniane, garderobę oraz dużą łazienkę z pralnią. Na szczególną uwagę zasługuje duży, zadaszony taras, osłonięty bocznymi ścianami. Dom posiada sporą kotłownię, oddzieloną od części dziennej garażem. Prosta bryła i nieskomplikowana konstrukcja budynku zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają realizację projektu.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 12, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów