Punkty Doradztwa i Odbioru Projektów Dom.pl

Szanowny Kliencie,
zakup gotowego projektu domu w DOM.pl i uzyskanie pozwolenia na budowę staje się teraz łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jako lider sprzedaży gotowych projektów domów, od lat staramy się ułatwiać naszym klientom tę trudną drogę. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, proponujemy odbiór zamówionego Projektu blisko Twojego miejsca zamieszkania oraz doradztwo w Punktach znajdujących się w całej Polsce. Teraz będziesz miał okazję porozmawiać z fachowcem, który pomoże Ci przejść przez trudny proces rozpoczęcia budowy Twojego wymarzonego domu.

 

 

Jeśli jesteś z Poznania lub okolic – przyjdź do nas osobiście do nowo otwartego punktu

DOM.pl Projekty Domów Poznań

Poznań, ul. Główna 30A, lok. 11
kom. 61 64 60 254

Godziny spotkań:
Pn-Pt: po uprzednim umówieniu 10.00-18.00 – lub później
Sobota: po uprzednim umówieniu.

Skorzystaj z porad architekta już dziś!

 

Sieć naszych Punktów obejmuje swym zasięgiem już prawie całą Polskę, dlatego każdy zakupiony u nas projekt może być odebrany blisko Twojego miejsca zamieszkania lub pracy. Firmy geodezyjne to solidni Partnerzy, związani z nami umową, pomogą Ci, Drogi Kliencie, przygotować mapę do celów projektowych, usytuować budynek na działce oraz uzyskać pozwolenie na budowę. To wszystko w rozsądnych cenach i co ważne!, terminach! Cała resztę możesz załatwić bezpośrednio z nami!

 

Pragniemy towarzyszyć Ci w drodze do własnego domu. Pamiętaj, że z nami szybciej i łatwiej zamieszkasz w wymarzonym domu!