Start Arrow Wiadomości Arrow Purline Bioboden marki Wineo – podłogi bliskie naturze

Purline Bioboden marki Wineo – podłogi bliskie naturze

Zwiększająca się świadomość konsumentów i troska o środowisko sprawiają, że do aranżacji wnętrz coraz częściej wybierane są produkty z oznaczeniem „eko” lub „bio”. Pod tymi pojęciami kryją się jednak nie tylko wysokiej klasy wyroby wykonane z naturalnych materiałów, ale również te tworzone z zachowaniem ekologicznych standardów. Doskonały przykład takiego właśnie materiału nawierzchniowego stanowią podłogi Purline Bioboden, w tym nowa kolekcja o nazwie Wineo 1000.

Biopodłogi PurlineBioboden to linia innowacyjnych produktów marki Wineo, zaliczanych do najbardziej ekologicznych podłóg na rynku. Ich wyjątkowość polega na tym, że w całości produkowane są z surowców odnawialnych oraz mineralnych materiałów wypełniających, a do ich wykonania używany jest m.in. olej rzepakowy i rycynowy. Co więcej, nawierzchnia ta nie zawiera chloru, rozpuszczalników i szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów oraz jest całkowicie pozbawiona zapachu. Podłogi PurlineBioboden są zatem w 100% ekologiczne i bezpieczne dla użytkowników. Z powodzeniem można stosować je w budynkach mieszkalnych, pomieszczeniach zajmowanych przez dzieci i alergików, a także w obiektach użyteczności publicznej, przedszkolach, ośrodkach zdrowia czy restauracjach.

Biopodłoga dla każdego

Podłogi PurlineBioboden to propozycja, która zasługuje na uwagę nie tylko osób dbających o środowisko. Produkt ten wyróżnia się także wyjątkową trwałością, dużą wytrzymałością (klasa użyteczności 23/32 dla kolekcji Wineo 1000 oraz 23/43 w przypadku pozostałych linii) i komfortem użytkowania. Aby jak najpełniej sprostać oczekiwaniom odbiorców, firma Windmöller oferuje ekologiczne podłogi PurlineBioboden w dwóch odmianach: w rolce i w formie paneli oraz zróżnicowanych pod względem sposobu montażu: mocowanych na klej oraz układanych na tzw. click. Do wyboru jest również olbrzymia gama dekorów, obejmująca zarówno wzory drewnopodobne, jak i imitujące kamień.  Sięgając po panele m.in. z nowej kolekcji Wineo 1000 można uzyskać efekt dębowej, sosnowej czy wapiennej podłogi, czując jednocześnie pod stopami miękki, elastyczny i ciepły materiał. Niezwykle istotne jest również to, że z powierzchni PurlineBioboden bez trudu można usunąć nie tylko zwykłe zabrudzenia, ale również ślady markerów, długopisów i kredek. Oznacza to, że biopodłodze marki Wineo niestraszne nawet rysunki, które często pojawiają się na nawierzchni w pokoju dziecięcym.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 17, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa podłogowa Trójnóg Pustynna Burza

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1640

  • Promocja

    Lampa wisząca Aida White 2pł.

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1642

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie