Start Arrow Wiadomości Arrow Purmo – elektryczna magia ciepła

Purmo – elektryczna magia ciepła

Sezon grzewczy rozpoczął się na dobre. Nie we wszystkich domach jest jednak ciepło i komfortowo. Dlaczego? Często okazuje się, że popełniliśmy błąd decydując się na wybór instalacji grzewczej bez zamówienia profesjonalnego projektu. Efekt oszczędności jest taki, że mamy źle dobrane grzejniki i potrzebujemy dodatkowego źródła ciepła.

Purmo Yali Parada

Remontując dom zazwyczaj bardzo liczymy się z kosztami, więc rezygnujemy z wielu profesjonalnych rozwiązań. W praktyce okazuje się, że warto na etapie planowania zainwestować w projekt np. instalacji grzewczej czy wodnej, niż w późniejszym czasie ponosić nadmierne koszty eksploatacji lub nieprzewidzianych napraw. Wiodący producenci tacy jak Purmo zdają sobie z tego sprawę, dlatego organizują szkolenia i warsztaty dla instalatorów oraz projektantów. Zamawiając projekt we współpracy z Purmo mamy gwarancję, że jego autor właściwie obliczy przewidywane straty ciepła w naszych pomieszczeniach oraz  odpowiednio dobierze rozmiar grzejników, mając na uwadze charakterystykę pomieszczeń. W portfolio Purmo jest tak wiele modeli, że z pewnością entuzjaści każdego stylu aranżacji znajdą model zgodny z indywidualnymi preferencjami.

W sytuacji kiedy mamy już zamontowane grzejniki, a jednak w sezonie dokucza nam chłód, najszybszym rozwiązaniem jest wybór jednego z trzech modeli elektrycznych marki Purmo: Yali Ramo, Yali Parada lub Yali Comfort.

Wszystkie modele wyprodukowane są z najwyższej jakości stali i wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki grzewczej. Yali Ramo i Yali Parada różnią się przede wszystkim panelem frontowym. Pierwszy z nich ma na płycie frontowej dyskretne przetłoczenia, które nadają bryle lekkości. Drugi charakteryzuje zupełnie płaski front, który doskonale wpisuje się w elegancki styl pomieszczeń. Temperaturę obydwu grzejników można precyzyjnie regulować, a odczyt wszystkich ustawień jest bardzo czytelny, ponieważ na osłonie bocznej znajduje się ciekłokrystaliczny wyświetlacz. W obydwu grzejnikach płyty mogą pracować w trybie równoległym lub kaskadowym tzn. najpierw załączana jest płyta frontowa, a dopiero później tylna.

Trzecim modelem, który designem zdecydowanie różni się od Yali Ramo i Yali Parada jest grzejnik elektryczny Yali Comfort. Jego płyta czołowa charakteryzuje się szerokimi, pionowymi przetłoczeniami. W jego przypadku regulacja temperatury realizowana jest za pomocą przyjaznego użytkownikom zaawansowanego sterownika analogowego. Wszystkie grzejniki elektryczne Purmo objęte są 10-letnią gwarancją na korpus urządzenia i 2-letnią na podzespoły elektryczne oraz posiadają certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 24, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty