Start Arrow Wiadomości Arrow Radaway z nagrodą w konkursie Dobry Design 2019

Radaway z nagrodą w konkursie Dobry Design 2019

W tegorocznej edycji konkursu Dobry Design 2019 Radaway za model kabiny Essenza New KDJ Black zdobył główną nagrodę. Produkty marki to synonim najwyższej jakości, designu i komfortu użytkowania, które doceniają zarówno Klienci, jak również specjaliści branży.

Konkurs Dobry Design to projekt, którego celem jest wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Do tegorocznej edycji zgłoszono ponad 200 produktów. Wszystkie poddane zostały ocenie profesjonalnego jury złożonego z 150 projektantów i architektów wnętrz. Nagrody i wyróżnienia przyznano w 12 kategoriach. W kategorii Przestrzeń Łazienki nagrodę jury zdobył Radaway za kabinę Essenza New KDJ Black.

Kabina prysznicowa Essenza New KDJ Black to jeden z najnowszych modeli należących do serii Black. Już od dnia premiery cieszy się ogromną popularnością. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie. Jest ono dla nas szczególnie ważne ze względu na fakt, że przyznało ją tak duże grono ekspertów branży wnętrzarskiej – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Kabina Essenza New KDJ Black została stworzona z myślą o najnowszych trendach w projektowaniu łazienek. Wyróżniają ją delikatne, czarne elementy podkreślające oryginalny charakter wnętrza. Kabina została wykonana z 6 mm hartowanego szkła i jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych – brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena, Mirror oraz UltraClear. Dla większego komfortu jej użytkowania zawiasy zlicowano z taflą szkła oraz zastosowano hydrofobową powłokę EasyClean®, które pomagają utrzymać produkt w czystości. Kabinę Essenza New KDJ Black można dodatkowo wzbogacić o wzór wygrawerowany na szybie. Dzięki temu otrzymamy produkt unikatowy, podkreślający indywidualny styl użytkownika łazienki. Model można także skonfigurować w programie „Na miarę” umożliwiającym dopasowanie kształtu kabiny do nawet najtrudniejszej sytuacji aranżacyjnej np. występujących skosów czy belek konstrukcyjnych.

Uroczyste wręczenie nagród „Dobry Design 2019” odbyło się 6 grudnia 2018 roku w Warszawie.

Rozdanie nagród Dobry Design

Dodane przez: KabinyRadaway

Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 11, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Kinkiet AQUA 2X3W LED

  • Kinkiet SHINE 13,8W LED

  • Kosz na bieliznę Curver INFINITY 60L (pióra)

  • Promocja

    Lampa wisząca BACKAZ PREMIUM Gray

  • Kosz do magla Curver KNIT 40L (brązowy)

  • Promocja

    Kosz na śmieci Curver Dominik CE 25L beżowy

Obejrzyj zdjęcia domowników