Start Arrow Wiadomości Arrow Ręczna parownica – idealny towarzysz podróży!

Ręczna parownica – idealny towarzysz podróży!

W tym roku bardziej niż kiedykolwiek należy nam się wakacyjny relaks. Urlopy będą rodzinne, kameralne, raczej krajowe niż zagraniczne, wyczekiwane z radością, ale i niepokojem. Dobrze spakowane bagaże i zabranie ze sobą rzeczy, które pomogą rozwiązać potencjalnie napotkane trudności, z pewnością zmniejszy nieco wyjazdowy stres. Ręczna parownica do ubrań w walizce to w tym roku najlepsza decyzja – z wielu powodów.

Ubrania świeżo wyprane, sumiennie wyprasowane, starannie ułożone w walizce, po przyjeździe na miejsce okazują się wymięte? Mamy na to sposób! Ręczna parownica do ubrań Philips Steam&Go to kompaktowe rozwiązanie umożliwiające łatwe usuwanie zagnieceń w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności rozkładania deski do prasowania. Urządzenie ma ergonomiczną konstrukcję zaprojektowaną z myślą o lekkości i małych wymiarach – z pewnością zmieści się walizce. Dzięki temu Ty i Twoi bliscy mogą cieszyć się schludnym wyglądem gdziekolwiek się znajdziecie, ale to nie jedyna zaleta tego urządzenia.

Jak działa parownica?

Parownica ma odłączany zbiornik wody i zainstalowaną wewnątrz grzałkę wytwarzającą gorącą parę, która pozwala wygładzić ubrania. Płyta parowa, podgrzewana do optymalnej temperatury, gwarantuje skuteczne wygładzanie i brak mokrych plam podczas dociskania jej do tkaniny. Oznacza to, że parownica jest w 100% bezpieczna dla ubrań – nie ma ryzyka ich przypalenia. Nie musisz obawiać się użycia parownicy nawet na delikatnych tkaninach takich jak jedwab czy ubrań z aplikacjami, plisami i falbanami. Kompaktowa pojemność zbiornika 70 ml pozwoli na wygładzenie 1-2 ubrań – akurat, aby przygotować się do wyjścia z domu. Parownice Philips działają w pionie i poziomie, ale zawsze bez potrzeby rozkładania deski, a niezależnie od pozycji ciągły strumień pary daje dobre rezultaty. Możesz więc rozłożyć tkaninę na łóżku lub kanapie lub powiesić ją na wieszaku, drzwiach czy szafie. W dodatku parownice nagrzewają się w mniej niż minutę, czyli wystarczy wyjąć pogniecione ubranie z walizki, podłączyć parownicę, nacisnąć przycisk, powiesić lub rozłożyć ubranie i działać!

Całą parą w bakterie

Warto wiedzieć, że gorąca para odświeża ubrania i zabija aż do 99,9% bakterii. Oznacza to mniejszą częstotliwość prania i czyszczenia chemicznego, oszczędza czas i pieniądze oraz zwiększa trwałość ubrań – ale nie tylko. Wiele mam stosuje parownicę do dziecięcych ubranek, czasem odświeżają poduszki czy materace – wszystko to ze względu na bakteriobójcze właściwości urządzenia. Jeśli nie wiemy, co zastaniemy w naszym pensjonacie, agroturystyce czy na kempingu, dobrze jest mieć parownicę, by zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

* Badanie przeprowadzone przez zewnętrzną instytucję, obejmujące bakterie Escherichia coli 8099, bakterie gronkowca złocistego ATCC 6538 i drożdżaki Canidia albicans ATCC 10231, z zastosowaniem pary przez 1 minutę.

O spółce Royal Philips:

Royal Philips to wiodąca firma działająca w sektorze technologii medycznych, której misją jest poprawa stanu zdrowia ludności poprzez wsparcie na przestrzeni całego procesu ochrony zdrowia, od prowadzenia zdrowego trybu życia, po zapobieganie, diagnostykę, leczenie i opiekę domową. Philips wykorzystuje zaawansowane technologie oraz dane z badań klinicznych i spostrzeżenia konsumentów, by dostarczać zintegrowane rozwiązania. Firma, z główną siedzibą w Holandii, jest liderem w obszarze diagnostyki obrazowej, terapii wspomaganej obrazowaniem, monitorowania organizmu pacjenta i informatyki medycznej; jest także dostawcą produktów pomagających zachować dobry stan zdrowia oraz produktów stosowanych w opiece domowej. Sprzedaż produktów Philips z portfolio technologii zdrowotnych, osiągnęła w 2017 roku wartość 17,8 mld euro. Firma w tym czasie zatrudniała około 74 000 pracowników, oferując swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie.

Philips

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 10, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: finanse i prawo