Start Arrow Wiadomości Arrow Ręczny pistolet natryskowy

Ręczny pistolet natryskowy

Firma Black&Decker wprowadziła na rynek ręczny pistolet do malowania natryskowego. Dzięki temu urządzeniu malowanie stanie się prostsze i bardziej komfortowe w porównaniu do tradycyjnych narzędzi malarskich.

Nowy pistolet natryskowy BDPS600K został wyposażony w:

  • Elektryczny silnik o mocy 150W, który wytwarza sprężone powietrze i rozbija farbę na drobne kropelki i rozpyla w postaci niekapiącej mgiełki.
  • Dwie różnokolorowe głowice natryskowe: zieloną (do strumienia poziomego i pionowego) i niebieską (do strumienia okrągłego).
  • Dwie prędkości, które możemy ustawić za pomocą przycisku dzięki czemu otrzymamy bardziej precyzyjne wykończenie powierzchni, również tych trudno dostępnych takich, jak: narożniki, krawędzie czy skosy.
  • Boczny system napełniania.

(Ręczny pistolet natryskowy, fot. Black&Decker)

W celu zapewnienia ciągłej i bezawaryjnej pracy narzędzia, niezbędne jest jego regularne czyszczenie. Pistolet natryskowy wyposażony jest w system QUICK CLEAN. Oferuje on kilka pożytecznych funkcji. Przede wszystkim płukanie pompy, tłoczka, dyszy i iglicy, bez rozkręcania urządzenia. Ponadto funkcja ta może być wykorzystywana do sprawdzenia kształtu strumienia z dyszy w celu dostosowania go do wielkości malowanej powierzchni.

Cena: 529,00 PLN brutto

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 24, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty