Start Arrow Wiadomości Arrow Redro na charytatywnej gali Businesswoman&life

Redro na charytatywnej gali Businesswoman&life

14 grudnia 2014 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędzie się kolejna edycja charytatywnej gali organizowanej przez magazyn Businesswoman&life. Wydarzeniu towarzyszyć będzie premiera oraz licytacja kalendarza, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na rzecz Fundacji Pani Ewy Błaszczyk „Akogo?” oraz Kliniki Budzik. W tworzeniu tegorocznego eventu bierze także udział marka Redro, która przygotowuje obrazy przeznaczone na aukcję.

Na kartach nowego wydania kalendarza znalazły się znane kobiety świata show-biznesu w parze z polskimi businesswoman. Projekt wsparły między innymi: Beata Tyszkiewicz, Joanna Przetakiewicz czy Agata Kulesza, a także Anna Kolisz, Barbara Woźniak i Magdalena Majewska. Niezwykłą ideą kalendarza jest pokazanie kobiety sukcesu, która świadomie wykorzystuje swoją pozycję by pomagać potrzebującym. Bohaterki kalendarza w zawodowej hierarchii osiągnęły najwyższe szczyty są: znane, lubiane, szanowane i podziwiane, ale w natłoku codziennych zawodowych obowiązków nie zatraciły ciepła, serdeczności i kobiecości. Dzięki marce Redro karty kalendarza zostały przekształcone w obrazy, które zaproszeni na galę goście będą mieli okazję licytować. Zebrane w czasie aukcji środki zostaną przekazane na Klinikę Budzik, która pomaga dzieciom po ciężkich urazach mózgu i przebywającym w śpiączce. Współpraca przy kreowaniu aukcyjnych obrazów to dokonała okazja do zaprezentowania nie tylko wspaniałej jakości produktów Redro, ale również sposobność do zaangażowania się w działalność charytatywną. Możliwość udziału we współtworzeniu tej prestiżowej gali stanowi dla marki ogromne wyróżnienie i radość z możliwości pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Redro

Redro to sklep internetowy o szerokim asortymencie fototapet, obrazów i naklejek, których zastosowanie wzbogaca aranżację każdego rodzaju wnętrz. Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców, firma oferuje personalizację zamawianych wydruków – dzięki możliwości zaproponowania własnych projektów, klient otrzymuje wyróżniający się i niepowtarzalny produkt. Fototapety Redro, wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu technologii druku lateksowego, powstają z zachowaniem rygorystycznych wymogów ekologicznych, co jest szczególnie dla firmy istotne.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 13, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

  • Promocja

    Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

  • Promocja

    Zwis Burn Black 1 pł.

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza