Start Arrow Budowa domuArrow Rekreacyjne projekty domów na skarpie. Domki letniskowe na górskie tereny

Rekreacyjne projekty domów na skarpie. Domki letniskowe na górskie tereny

Własny domek letniskowy to doskonały pomysł nie tylko na długie wczasy, ale również weekendowy wypad za miasto, szczególnie, jeśli działka rekreacyjna znajduje się w urokliwym, spokojnym miejscu. Dla szczęśliwych posiadaczy parceli na wyżynach polecane są funkcjonalne i komfortowe projekty domów na skarpie.

Domy parterowe i z poddaszem, małe dacze i duże rezydencje – gotowe projekty domków letniskowych różnią się pod względem typu zabudowy, powierzchni oraz technologii budowy.

Domy parterowe i z poddaszem, małe dacze i duże rezydencje – gotowe projekty domków letniskowych różnią się pod względem typu zabudowy, powierzchni oraz technologii budowy.

Gotowe projekty domów letniskowych, opracowane na górzyste tereny, charakteryzują się wyjątkową konstrukcją umożliwiającą optymalne zagospodarowanie pochyłej działki. Częściowe zanurzenie domu w teren pozwala wykorzystać zróżnicowaną wysokość, a także zapewnia wyjątkowe walory widokowe.

Działki ze spadkiem wymagają często projektu domu takiego, którego część wnętrza znajdować się będzie w przyziemiu. W projektach gotowych wnętrze jest zaprojektowane tak, by brak okien nie wpływał negatywnie na komfort przebywania w domku. Często przewidziany jest tam nawet salonik czy strefa dzienna, bowiem reszta wnętrza znajduje się już powyżej gruntu, gdzie możliwe jest montowanie okien.

Dostępne projekty domów letniskowych na pochyłe działki to zarówno małe domki parterowe, jak i większe projekty z poddaszem użytkowym. Szeroka oferta sprawia, że możemy wybierać zarówno wśród domków tradycyjnie murowanych, jak i w szkielecie drewnianym czy z bali drewnianych. Projekty domków letniskowych różnią się również stylistyką, rozkładem pomieszczeń, dodatkowymi funkcjami mieszkalnymi czy gospodarczymi.

Projekt DCE Z WIDOKIEM NA SŁOŃCE CE

Projekt DCE Z WIDOKIEM NA SŁOŃCE CE

Projekt MT Klif dr-S CE

Projekt MT Klif dr-S CE

Uwaga! Tylko projekty małych domów można budować na podstawie zgłoszenia

Na podstawie zgłoszenia wybudujemy tylko parterowe domki letniskowe, których powierzchnia nie przekracza 35 mkw. Wystarczy zgłoszenie budowy i po 30 dniach, jeżeli starosta nie wniesie sprzeciwu, można rozpocząć budowę. Większe projekty domów rekreacyjnych wymagają już uzyskania pozwolenia na budowę.

Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl
Zdjęcia projektów: Pracownia projektów DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


czerwiec 30, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Velio Abażur żyrandol 5 pł. czerń + chrom /...

  • Lampa ogrodowa OSLO 30 Grafit/Ciemny popiel

  • Promocja

    Lampa Wisząca Dzwoneczki Flamingi Gray

  • Lampa wisząca Luna Biała

  • Puszka FOL kaszubska biała z niebieskim

  • Kinkiet SHINE BLACK/CHROME 13,8W LED

  • Lampa ogrodowa ONYX 75 Czarny

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu